Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Megzsarolt, megfenyegetett...

Megzsarolt, megfenyegetett egy mágus, ha nem fizetem ki a tartozásom akkor feljelent. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nyilván szerelmi kötést akartam csinálni, de felfogtam hogy hülyeség.Nyomult rám és kérdezgette mennyit tudok erre áldozni. Mondtam 5 ezret, igent mondtam rá. Én meg 1 nappal később lemondtam illetve azt mondtam halasztani akarom...stb. Mondta ne csináljam ezt mert már meg vette a kellékeket, ki kell neki fizetnie. Mondtam hogy nem. Ere azt mondta feljelent és kiálit egy számlét melynek összege majdnem 1 millió forint.Csak a nevemet tudja, mert "ismerősüm" fészen.Aztán rendőrségi kapcsolata van abba városba ahol én melózok. Nem tudom sírjak-e vagy nevessek.

2015. jún. 1. 07:58
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Nehéz lenne szájba vágni, soha még csak nem is láttam.

De tényleg reményvesztett helyzetbe vagyok már 4 éve, sajnos beteg lettem és ez az életemre rányomja a bélyegét.

2015. jún. 1. 10:55
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre ettől ne parázz!

Nem sok mindent tehet.


Ez polgárjogi ügylet, ráadásul neked mint fogyasztónak jogod van elállni, főleg a még meg sem kapott szolgáltatástól.


Bepróbálkozott nálad, hátha megijedsz és fizetsz.

2015. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Most már fenyeget. Hogy jönnek a behajtói + hogy ki leszek belezve! :D
2015. jún. 1. 11:14
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez viszont már rendőrségi ügy.

Konkrétan önbíráskodás bűncselekmény az ő részéről.


Már a fenyegetéssel megvalósította.

[link]

2015. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 *Ana Van Der Val* ***** válasza:

Jó hogy nem már a yakuzát küldi. :D

Ki ez a kis kobold? Mi a neve?

2015. jún. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Próbáltam elképzelni azt a számlát:


tevékenység megnevezése : szerelmi kötés


a tevékenység TEÁOR száma: (???)


mennyiség egysége: darab


mennyiség: 1


egységára: 1.000.000 Ft


Áfa kulcs: 27 %


Áfával növelt értéke: 1.270.000 Ft.


(Vagy az egy milla már áfás ár volt? :-)

2015. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Ha nincs róla számla gyakorlatilag semmi nincs a kezében, akkor nem tehet ellened feljelentést, sőt te tehetsz ellene feljelentés, mert zaklat téged. Én a helyedben meg is tenném.
2015. jún. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Nem fogom, se időm, sem energiám ilyenekre.Na meg hülyének néznének a rendőrségen.
2015. jún. 1. 11:47
 19/32 anonim ***** válasza:
18 Akkor mit fogsz tenni? Hagyod, hogy zaklasson? Nyilvánvalóan egy csalóva állsz szemben, aki ezzel a maszlaggal akar belőled pénzt kivasalni. Ez pedig bűncselekmény, legalább a fészről tiltsd le!
2015. jún. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Ja arról le is fogom.Csak előbb azért lementem amit írt.
2015. jún. 1. 12:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!