Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkányok léteznek? Kik a...

Boszorkányok léteznek? Kik a boszorkányok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 17:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
igenléteznek!én is az vagyok!
2010. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Már lenézés de szerintem léteznek teljesen igazi boszorkányok és nemcsak rosszak ha nem jó kedves boszorkányok is léteznek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A boszorkányok szinte teljesen kihaltak. Magyarországon 3-4 családról tudok, akik vérmágusok, azaz a vérükben van a mágia - a többi csak halandzsa. Hogy kik? Normális emberek, egy kis fűszerrel megspékelve. Két fajta boszorkány létezik, akiknek a vérükben van a mágia, és akik tanulják a mágiát, az utóbbiak sokkal gyengébbek, és nehezebb dolgok van, ha a mágiával szeretnének bánni. Remélem, válaszoltam a kérdésedre:)
2011. dec. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen még léteznek!! és ez nem badarság -.-

aki nem hiszi el ne higyee igen is léteznek még!!! ismerek párat énis olyasmi vok hahha :DD ;)

2012. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Amúgy tényleg léteztek vagy nek, nekem nagyszüleim nagyon sokat mesélték róluk és én elhiszem nekik, nem egy két öregembertöl hallottam történeteket.

Emlékszem egyre tisztán amit nagymamám mesélt az ő anyáról!

#Akkoriban költözött oda egy öregasszony a faluba sokan furcsálták mertnem járkált soha,nem beszélt senkivel. Dédanyám észre vette hogy minden este az ablak alatt ült egy fekete kutya és minden reggel elkísérte őt munkába menet.Neki az apja mondta hogy próbálja felhajtani egy bottal de a kutyát sehogy sem tudta megütni jobb kézzel, ekkor mondták neki hogy üsse meg bal kézzel mert az boszorkány, sikerült neki bal kézzel és nem is látták az öregasszonyt.

Vannak férfi boszorkányok is amikről meséltek

Mondták nagyon sok furcsa történ

eteket de nem emlékszem már rájuk, de majd megkérdezem megint!

2013. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!