Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan szabaduljak meg az...

Hogyan szabaduljak meg az átoktól?

Figyelt kérdés
Mikor még fiatalabb voltam sokszor végeztem valami szerelemkötésféle szerűséget, de akkor még nem voltam tisztában, hogy ez súlyos bűn. Persze a kötés nem hatott, mert csak ahhoz hasonló valami volt, viszont úgy érzem, hogy a súlya rajtam maradt, azóta rossz dolgok történnek velem, nem tudok kialakítani kapcsolatot, még ha szép és jó is minden, akkor isvisszahátrál a másik. Nem tudom, hogy a múltbéli tetteim következménye ez, vagy csak ilyen a sorsom, de ha az előbbi akkor szeretnék ezért feloldozást nyerni.
2017. ápr. 24. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
A kötés azért nem hatott mert nem létezik ilyen. Az átok azért "létezik" mert hiszel benne, alárendeled magad és belemagyarázod mindenbe hogy az az oka - ez a felesleges stressz pedig elveszi a figyelmed a valós dolgokról, mert azzal foglalkozol hogy az átok üldöz téged. Az átok a te saját elméd és hiszékenységed.
2017. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Feloldozást az Isten adhat.

Kérhetsz bűnbocsánatot, Jézus Krisztus által,

Ha igazán felismerted a helytelenséget, bizzál a megbocsájtásban.

2017. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Milyen szépen leirta

" Feloldozást az Isten adhat.

Kérhetsz bűnbocsánatot, Jézus Krisztus által,

Ha igazán felismerted a helytelenséget, bizzál a megbocsájtásban. "


Olvasni kell a Bibliát éjjel és nappal

hogy az ember el ne essen !

és fontos mindig kell Imádkozni Istenhez

Minden nap


Létezik Isten ,Jézus , és az Angyalok !

2017. ápr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első teljesen kifejtette azt a választ, amit valószínűleg nem akartál hallani.

Pedig teljesen igaza van.

2017. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem bűn. Nincs rajtad átok. Ne keresd a feloldozást mert az megalkuvás, nincs miért. Ha régen is szerelmi kötéseket kellett csinálnod, valószínűleg valami tényleg nincs rendben a szerelmi életeddel, de nincs előre megírt sorsunk, magunk alakítjuk. Keresd, milyen területen kell és hogyan tudnál fejlődni, hogy kielégítő kapcsolatod legyen. Pszichoterápia, családállítás, pszichodráma. Ha lehet, a "régen sok szerelmi kötést csináltam, ezért talán átok van rajtam"-részt hagyd ki, mert kiröhögnek.
2017. ápr. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a sötétség bukott angyalai jelen voltak és ezt művelték veled . De ennek karmikus oka van. És tanulni lehet belőle . Istennek bocsánhatsz meg és Jézusnak. Legközelebb csak természetes módon a teremtés általi szabályzatban lévő elemekkel lehetsz szerelmes és ilyenek. A szerelem kötés az bizony a sötétség használja és ezzel becsapnak mindenkit negatívan és.most láncon hordd egy démon téged. Szabadulj meg imádkozz és cselekedj pozitívan. Hisz Isten jogos gyermekei vagyunk nem a démonok lehetnek a főnökeink. Istent szolgálom csak azért mondtam.
2017. ápr. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha nem ártottál vele másoknak akkor következménye sincs


problémáidnak más oka van

2017. ápr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!