Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretnék találkozni egy...

Szeretnék találkozni egy olyan emberrel aki valóban látja a szellemeket, van egyáltalán ilyen vagy csak kamu az egész?

Figyelt kérdés
Szeretném hinni, hogy van túlvilág de már nem is tudom hogy higgyek vagy ne mert rengeteg csaló van
2010. nov. 14. 15:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Nincsenek szellemek és nincs túlvilág. Csupán biológiai szempontból létezünk, ez van.
2010. nov. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Én nem is tudom mit képzel az ember magáról.Kicsiny kis porszem és úgy csinál mintha csak Ő lenne a világon.Azért mert valamit nem látunk,az még nem azt jelenti hogy nincs.Vannak szellemek,de csak nagyon ritkán látni őket inkább érezni hallani lehet.Hőmérséklet hirtelen csökkenése kénes szag...
2010. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy vak vita kedves barátom... nincs rá bizonyíték, hogy léteznének sem arra, hogy nem léteznek. Mindenki hisz amit akar.
2010. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%

Sajnos ilyen ember nem létezik :S Ahogy te is mondtad, kamu az egész. (olyan, mintha azt mondanád, isten létezik, nevetséges, nem? :D)


üdv: Zizo

2010. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Hát igen én is azt hiszem, hogy ha meghalunk vége a játéknak!

A válaszokat köszönöm szépen

ui: bár jó lenne szellemként röpködni a világban....

2010. nov. 14. 23:37
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
van olyan ismerősöm aki látja őket.semmi haszna nincs belőle,ha ezt hazudná,csak 22 éves.és már be is bizonyította hogy látja őket
2010. nov. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Szia!

Írtam PM-ben légyszí írjál a srácról, hogy milyennek látja a szellemeket?

Köszi

2010. nov. 15. 06:28
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Vannak erre érzékenyebb emberek (pl. én) meg kevésbé érzékenyek. De egyébként minden ember érzékel szellemet legalább egyszer élete során, egy-egy fogékonyabb pillanatban! Csak a legtöbben észre sem veszi, vagy mással magyarázzák meg.


Egyébként látni ritkán lehet őket, de valamilyen úton-módon érzékelni annál inkább. Pláne, ha hívod őket.

2010. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
Abafi Cézár, ő a Magyar Boszorkányszövetség vezetője. Szerintem ő látja a szellemeket.
2010. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

privátot nem kaptam szal ide írok : fel fel tűnnek neki,nem ő hívja őket.van amikor átlátszóak,de van amikro nem,ugyanolyanok mint az emberek.volt úgy hogy egyszer jött valaki szembe vele,köszönt neki ő meg vissza köszönt.és mikor hátra nézett már nem volt sehol.meg út közepén látott egy lányt madj hirtelen eltünt.

de van úgy hogy nem lát senkit,csak repkednek a tárgyak körülötte

ez nem vicc

2010. nov. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!