Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges fejleszteni ezt a...

Lehetséges fejleszteni ezt a képességet?

Figyelt kérdés
10 éves korom óta ,,hallucinálok". Jelenleg 17 éves leszek és ez egyre erősődik, a pszichiáterem által felírt gyógyszerekkel nyomtam el, de nemrég jártam egy gyógyítónál és ő azt mondta ez egy képesség, hogy ,,rálátok" az asztrálsíkra. Kezdem elfogadni ezt az egészet, de ami zavar az az, hogy nem egyértelmű a szellemek jelenléte és ez frusztrál, kérdésem, hogy hogyan lehet ezt az érzékenységet fejleszteni?

2022. márc. 24. 19:12
 1/8 Grimfox ***** válasza:
63%

Ha a gyógyszer elnyomja, akkor sajnos nem képességről van szó. A gyógyszerek nem hatnak a szellemi képességekre.

De tételezzük fel, hogy képesség. Ebben az esetben sem az a cél, hogy érzékenyebbé tedd magad, az csak rövid út a valódi őrület felé. A cél az, hogy megtanuld "kikapcsolni" azaz csak akkor látni bármit is, amikor te tudatosan így akarod.

2022. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Miket halucinálsz konkrétan?
2022. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
emberi alakokat, kopogást, néha zenét
2022. márc. 25. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Grimfox szokás szerint semmit se tud, amit tud azt is rosszul.


Kérdező!

Nem hiszem, hogy rálátsz más síkra, csak az elméd jól tud halucinálni. Ezzel akár transzt is teremthetsz gyakorlottsággal.


Ne szedj bogyókat. Semmit se. Csak meditálj.


Én gyengén tudok halucinálni, de már rengeteg nagyon magas szintű zenét csináltam halucinációval.


Ez igenis képesség. Nyomjad neki.

2022. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4, tudnál küldnei ilyen zenéket? Kíváncsi vagyok hogy ihlet meg.
2022. márc. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vigyázz a hallucinációval, mert általában követi a vizionálás is.

Amikor már mindkettő jelen lesz, nem lesz hova menned, mert az OPNIt bezárták.ket"

.

#5

"Én gyengén tudok halucinálni, de már rengeteg nagyon magas szintű zenét csináltam halucinációval"

Miért tartod meg magadnak, miért nem osztod meg ezeket a "magas szintű zenéket"?

2022. ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ufóbia ***** válasza:

Szia! Nagyon szerencsés vagy. Mások ezekkel a képességekkel sok pénzt is keresnek.

Fejlesztened kell ezeket a képességeidet. A meditáció remek módja ennek.

pl. ez:

https://www.youtube.com/watch?v=oWC5ll8neJ0&t=169s

Ha kell segítség, írj privátba!

2022. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kretens ***** válasza:
Addig nincs ezzel gond amig az ember tudja hogy hogy hivják és fiu e vagy lány.A gond akkor kezdődik amikor már nem ebben a valóságban jár az esze hanem egy elképzelt világban.Ezt maga az egyén már észre sem feszi mert számára már az a valóság és azt éli meg ahol egészen más ember és menalitása lesz az eredeti meg teljesen törlődik szóval az a test ami félrebeszél összefüggéstelenül az itt marad egy elmegyógyintézetben.Egyébként azok az emberek akik tudnak tudatosan álmodni(amikor álmodnak rem-alvásfázisban mert ilyenkor álmodunk vannak emberek akik tudatában vannak hogy ez nem a valóság és azt csinálnak amit akarnak mig fel nem ébrednek)nos azoknak szoktam mondani hogy itt is fenn álhat az a veszély hogy egyszer csak az elméd ott ragad a tested meg itt marad mint egy növény.
2022. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!