Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Telekinézis gyakorlásában...

Telekinézis gyakorlásában eljutottam addig hogy poharat tányért tudok mozgatni a tudatommal, de iszonyatosan megterhelő,hogyan lehet erről a szintről tovább lépni?

Figyelt kérdés

10 év volt mire eljutottam eddig, elsőnek tollpihe és papírdarab mozgatásával kezdtem majd gyufaszál jött. A ceruza megmozdítása és pár centire levegőbe emelése volt a vízválasztó.nem tudom mi mozdult át az agyamban, de akkor éreztem először hogy többre is képes vagyok.Innentől volt pár év mire a tányért vagy poharat megtudtam csak egy centire mozdítani a tudatommal.Egy éve kb sikerült 10-15 centire, majd picivel később az egész asztalon végigmozgatni.

De egy ilyen gyakorlatsor után kiizzadok több liter vizet, fáj a fejem, napokig olyan mintha semmi energiám nem lenne.

Ha ettől komolyabb telekinézis gyakorlatokat akarok csinálni milyen fajta meditációs technika felé lenne érdemes elkezdeni gyakorolni?


2022. okt. 11. 23:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Na akkor lássunk egy videót...
2022. okt. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Nem videót akarok feltenni hanem arra a kérdésemre szeretnék választ kapni, hogy milyen fajta meditációs technika segít innen a továbbfejlődésre?

Esetleg ha itt nem lesz aki ért a meditációhoz, hasonló külföldi oldalakon is megkérdezem.

Pár ismerősöm látta ahogy a ceruzát mozgatom az asztalon, de azt mondták hiába látják,nem tudják felfogni hogy tudom ezt megtenni.

Előre megkérném aki választ ír,a kérdésre válaszoljon, videót nem fogok senkinek sem küldeni, mert a kérdést nem azért írtam ki.

2022. okt. 11. 23:51
 3/22 A kérdező kommentje:

Amúgy van több videóm is,első próbálkozásokról is,de nem anoním oldalon fogom ingyen közzétenni.

Aki tud segíteni,választ adni a kérdésemre és tényleg tudok ezzel a technikával továbbfejlődni, privát üzenetben felveszem vele a kapcsolatot,és ha vállalja az igazi nevét közösségi médiás platformon keresztül akkor megosztom majd azokkal a videót is.

De csak azokkal akik tudnának segíteni a kérdésem megválaszolásában és nem csak úgy kirakva a netre ismeretleneknek.

Remélem lesz aki tud ilyen meditációs technikában segíteni,köszönöm előre is majd a segítő válaszokat,velük majd később felveszem privátban a kapcsolatot is.

2022. okt. 12. 00:00
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Hehe.
2022. okt. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%

Még sokkal jobban tudsz majd fókuszálni, ha beleülsz a vécékefe nyelébe, és aztán egy kicsit mozgatod telekinézissel a prosztatád környékén.

Aztán próbáld meg telekinézissel addig mozgatni a lábaidat amíg oda nem érsz a dilidokihoz, és neki meséld el ezeket a dolgokat, érdekelni fogja.

2022. okt. 12. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Bic441 válasza:
89%
Engem egy olyan technika érdekelne amivel a tyúkot megtudom pucolni úgy,hogy közben a tv előtt sörözöm.Kérlek segítsetek, küldök privátban csirke combot.
2022. okt. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Engem az a technika érdekelne hogyan lehet legkönnyebben megkopasztani egy kacsát.
2022. okt. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Kedves kérdező, attól ám nem leszel fontosabb ember, hogy ilyen butaságot kitalálsz magadról, és beirkálod no name fórumokra.
2022. okt. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
7%

Hát, itt értelmes válaszra ne nagyon számíts.

Nos, a dolog engem is érdekelne. De én még kb sehol sem tartok, csak mostanság kezdett komolyabban érdekelni, hogy el kéne sajátítani a technikát, mert talán menne. Párszor előfordult már, hogy mikor hirtelen ránéztem valami tárgyra, az elmozdult, holott azelőtt órákig nyugalomban volt. Például a régóta asztalon álló csészében körbefordult a kanál, amint gyorsan ránéztem, hallottam a hangját is. Több hasonló eset is volt, ilyenkor valahogy érzem, hogy közöm van a dologhoz, de spontán történik.

Valamint elromlanak gyakran elektromos cuccok a közelemben, mikor ideges vagyok. Melóhelyen a hozzám közelebb lévő kamerák pár hónap után kipurcannak, igaz, ezeket szoktam is magamban átkozgatni, de a kollégákat óvatosan kikérdezve megtudtam, hogy azóta kezdtek itt tönkremenni az elektromos berendezések, mióta itt vagyok. Otthon már vigyázok az érzéseimmel és azóta otthon nincs ilyen baj.

Lehet, hogy ez jó alap lenne a továbbiakhoz? Mármint ha spontán vannak ilyenek, akkor szándékosan is menne?

Azért szörnyű, ha ez ilyen lassan tanulható meg és ennyi energiát felemészt. Biztos vagyok benne, hogy nagyobb tárgyakra is lehetnénk hatással, csak még nem ismerjük a technikáját. Olyan, mintha az ember sokkal többre lehetne képes, csak le van korlátozva.

2022. okt. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
14%

"csak le van korlátozva."

Azért nevezik az ilyen embereket "korlátoltaknak".

.

Kérdező! Videó nélkül is hiszek neked, ha te is nekem.

Ne az asztalON mozgasd a tárgyakat, hanem magát az asztalt úgy, hogy a rajta lévő csurig töltött pohárból nem löttyen ki a víz!

Elsőre, másodikra nem fog sikerülni, ám ha felkeresel egy pszichiátert, szivesen fog rajtad segíteni.

.

Troll vagy, mert nem is igyekszel - többszörös felszólításra sem - bizonyítani állításod igazát.

2022. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!