Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Telekinézis gyakorlásában...

Telekinézis gyakorlásában eljutottam addig hogy poharat tányért tudok mozgatni a tudatommal, de iszonyatosan megterhelő,hogyan lehet erről a szintről tovább lépni?

Figyelt kérdés

10 év volt mire eljutottam eddig, elsőnek tollpihe és papírdarab mozgatásával kezdtem majd gyufaszál jött. A ceruza megmozdítása és pár centire levegőbe emelése volt a vízválasztó.nem tudom mi mozdult át az agyamban, de akkor éreztem először hogy többre is képes vagyok.Innentől volt pár év mire a tányért vagy poharat megtudtam csak egy centire mozdítani a tudatommal.Egy éve kb sikerült 10-15 centire, majd picivel később az egész asztalon végigmozgatni.

De egy ilyen gyakorlatsor után kiizzadok több liter vizet, fáj a fejem, napokig olyan mintha semmi energiám nem lenne.

Ha ettől komolyabb telekinézis gyakorlatokat akarok csinálni milyen fajta meditációs technika felé lenne érdemes elkezdeni gyakorolni?


2022. okt. 11. 23:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a véred midiklorián szintjét kell emelni. Akkor menni fog. Nálam kapható mk kapszula kedvezménnyel. Persze ez valójában nem mk, hanem egy hasonló anyag, de a hatás teljesen az, mint a star wars-ban.


Amúgy a hitetlenkedőknek írom, hogy a yt tele van hiteles telekinézis videókkal. Sőt egyszer régebben láttam egy filmet, abban is életszerű volt a tárgymozgatás.


Egy csomó ember lett híres, akik képesek voltak autókat dobálni a dugókban, így segítették társaikat.

2022. okt. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
35%
Mondj már egy nevet.Kiváncsi vagyok erre az autódobálásra.Egy csomó ember lett híres???Csak 1 név....csak 1.
2022. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Javasolnám bizonyos mennyiségű haszontalan válasz után a végleges tiltást az oldalról. Máris kevesebb lenne a troll.
2022. okt. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
29%
És kevesebb lenne a hülye kérdés. Hülye kérdésre hülye válasz. Miért ne erősítsük a hülyeséget. Az egész ország a trollkodásról szól.
2022. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
51%

#13 és #14


Nem a témához szóltok hozzá és mások eltiltást kéritek, hogy vakon higyenek.


Nem.

2022. okt. 13. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
A téma az lenne, hogy a telekinézist hogyan lehet tovább fejleszteni? Mit kéne vakon hinni? A telekinézist?
2022. okt. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
22%
Láttam egy dokumentum filmben egy kopasz kislány úszkált a vízben és mozgatta tárgyakat csak aztán harcolt egy hülyével akiből egy sátán lett és a padláson lebegett.
2022. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#17

Jah akkor 100% hogy igaz, ocsáss meg hogy kételkedem a szavadban.

2022. okt. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
25%
Tegnap 4 szellemmel társasoztunk.Gyerekkorom óta látom őket,de nem ez a lényeg.Milyen játékokat játszhatnék velük még?Unalmas a ki nevet a végén...
2022. okt. 14. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Kedves kérdező. Nekem az lenne a kérdésem, h ezek a "folyamatok", vagy minek is nevezhetném őket, szóval, ezek közben, mozgatod a kezed, mármint, az agyad közvetíti ezeket a gondolatokat úgymond a testedbe?
2023. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!