Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hisztek a paranormális jelensé...

Hisztek a paranormális jelenségekben?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 20:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Egyszer mar egy masik hasonlo temaban is irtam, hogy nem kell gunyolodni azokon akik hisznek benne es azokat sem kell lehulyezni stb akik nem hisznek benne. Egyebkent sem hit kerdese. Persze, hogy nem mondhatjuk mindenre hogy paranormalis, siman felre lehet hallani dolgokat vagy az agyunk probal felismerhetot talalni abban, amit mi furcsanak latunk, de azert vannak olyanok, amiket nem art komolyan venni. Amig valaki konkretat nem tapasztal, addig szkeptikus, es ezzel nincs is baj, de nagyon nem szeretem amikor azokon gunyolodnak, meg kirohogik akik hisznek benne. Ettol a legkevesbe sem primitiv stb...En hiszek bennuk, de meg nem tapasztaltam. Rengeteget olvasok a temarol.

20/L

2010. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!