Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért akkor történik a baj,...

Miért akkor történik a baj, ha pozitív vagyok?

Figyelt kérdés

Örök életemben szorongó voltam, es legrosszabbra szamítottam, es paradox módon olyankor elkerült a baj, pedig azt mondjak, hogy negatív gondolkodással bajt hozol magadra

Es amikor meg pozitív voltam rossz dolog törtent, peldaul mindig feltem repulőn es nem lett semmi. Egyszer ellazultam es majdnem lezuhantunk. Ezt hogyan lehet magyarázni ?


febr. 27. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyél továbbra is pozitív! Persze ettől függetlenül is történhetnek balesetek, de ilyen az élet. Sokszor kiszámíthatatlan és tőled függ, hogy mit hozol ki belőle.
febr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"majdnem lezuhantunk" = nem zuhantunk le
febr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
A pozitív vonzza a negativot mint a mágnesességbe. Ha nagyon pozitív vagy bevonzod a negatív dolgokat balszerencsét stb.
febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mert akkor vagy a a legkevésbé résen, és az egod ezt kihasználja. Valamint a világ dolgaihoz a pozitív hozzáállás nem elég. A lelki béke a cél ennek elérése pedig élethosszik tartó gyakorlatra van szükség. Mindt ahogy a zongorista sem lesz kiváló és ünnepelt előadóművész, sok-sok gyakorlatra van szükség hogy meghozza a gyümölcsét.
ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!