Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Most mi történik? Terhességi...

Most mi történik? Terhességi teszt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Másfél hete csináltam egy terhességi tesztet ami pozitív lett, meg nem volt egyforma a két csík, de jól látható volt. Majd elkezdtem barnázni pár napig, utána halvány rózsaszínes nyálkás valami jött, kevés mennyiségben. Volt már vetélésem, így rögtön arra gondoltam, csináltam mégegy ugyanolyan tesztet rá 4-5 napra ami már alig volt látható. Viszont ma, vettem egy másik fajtát mert fájnak a melleim nagyon, hányingerem van, és ez a teszt pedig nagyon erős lett, full egyforma a 2 csík. Járt már így más is? Azóta se barnázas se vérzés, orvoshoz kedden megyek de addig fogalmam nincs mire számítsak. Meglehet mégis a baba, vagy a barnázas vérzés jelentheti hogy a babával valami történt de attól a hcg emelkedik tovább?

Sose jártam még így. Volt már egészséges terhességem is, akkor semmi hasonló nem volt, illetve 2 vetélésem is, de akkor a barnazast vérzés követte és ki is tisztultam, most pedig barnázas, rózsaszín nyálkás valami volt ami el is múlt de a mai tesztem egyforma pozitív.



2022. szept. 23. 15:04
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Ha az utolsó menstruáció napját veszem figyelembe akkor 5-6 hetes lehetek most ha valóban megvan a baba. Az émelygés mellfájdalom nemrég jelentkezett, pár napja.

Csak nem értem egy pozitív teszt után miért lett ugyanaz a fajta teszt ismét pozitív csak jóval halványabb barnázás után, most pedig egy másik fajta teszt gyönyörű pozitív?

2022. szept. 23. 15:07
 2/24 anonim ***** válasza:

Szia. Milyen erősségű tesztek voltak? Mindegyiket reggwli elsobol csináltad? Lehet hogy a nagyon halvanynal nem volt elég koncentrált a vizelet.

Van képed a tesztekrol?

2022. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%
Előző vagyok, én mindenesetre bemennek a várandós ambulanciara, lehet kell progi pótlás.
2022. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Szia. Az első 2 teszt predictor early volt, első vizeletből majdnem egy hét eltéréssel a második jóval halványabb mint az első. A mai pedig egy facelle teszt volt. Amint otthon leszek fotozok.
2022. szept. 23. 15:19
 5/24 anonim ***** válasza:
Hát ez valóban érdekes… reméljük megvan a baba és minden rendben!
2022. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, fogom fotózni a teszteket is, én se tudom mire gondoljak. A predictor elég érzékeny teszt, mégis a facelle mutatott egyforma erős csíkot ma.
2022. szept. 23. 15:38
 7/24 A kérdező kommentje:
2022. szept. 23. 16:15
 8/24 A kérdező kommentje:
2022. szept. 23. 16:16
 9/24 A kérdező kommentje:

A felső képek a predictor tesztek, a felső másfél hete készült, az alatta lévő 5 nappal később miután volt a barnázás.

A második link a ma hajnali facelle, csak a kontrollnal kicsit elfolyt. Nem tudom miért ilyen sötét a csík a képen, élőben erős rózsaszín, nem bordó

2022. szept. 23. 16:19
 10/24 anonim ***** válasza:
Le tudod fotózni a predictorokat, hogy az egész látszódjon? Nagyon sokan benézik azt a tesztet ha erősebbre sikerül a tesztcsík mint a kontroll.
2022. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!