Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mitől lehet ez? érdésed túl...

Mitől lehet ez? érdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Nemrég megállt itthon az óránk.Tegnap a párom nagymamájánál voltunk és ott is megállt.Ma pedig édesanyukáméknál is megállt mikor ott voltam és mindig akkor vették észre mikor én voltam ott!!Ez véletlen vagy jelent valamit?Lehet h. megfogok halni???Értelmes válaszokat várok!Köszi
2010. okt. 25. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

"Lehet h. megfogok halni?"



Biztos. sőt mindenki meghal egyszer.


"Mitől lehet ez?"


kifogyott az elem.

2010. okt. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nemmondod arra énis rájöttem!idióta!
2010. okt. 25. 22:41
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
szívod az áramot öcsém ide nehogy gyere me ojan villanyszámlát csinálsz
2010. okt. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Xd na az lehet!!!!XD
2010. okt. 25. 23:19
 5/16 anonim válasza:
36%

Értelmes választ vársz az értelmetlen kérdésedre?

És még leidiótázod azt aki válaszra méltat?

2010. okt. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Huhh..ne keressetek már mindenbe valami természetfelettit..Az élet nem egyzserűű..de ennyire azér nem bonyolult!!
2010. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Figyi nemazért de ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor minek válaszolsz?Nemértem a kérdés miért értelmetlen.Több embert is megkérdeztem h. ez mit jelenthet és azt mondták h. valaki megfog halni.A röhej h. majdnem ugyanabban z időben volt h. megállt az óra.Sőt itthon már a második állt meg.Azért mert te nem hiszel ilyesmiben attól még nem kell az embert lefikázni!!!kösssz
2010. okt. 28. 17:46
 8/16 anonim ***** válasza:
tényleg elég furcsa....megállt az óra amikor ott voltál...próbáljunk meg értelmesen gondolkodni...1 lehet ogy véletlen 2 lehet hogy valaki szivat 3.lehet hogy meghalsz de sztem az 1 vagy 2-es.
2010. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi!Nem hiszem h. szivatnak.De eddig nem történt semmi még!majd irok h. mivolt ha lesz is bármi!!!XD
2010. okt. 31. 11:32
 10/16 anonim válasza:
És ha meghalsz? Akkor is írjon valaki helyetted......ígérd meg.
2010. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!