Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit láthattam? (Kérdésed túl...

Mit láthattam? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Még néhány hónapja késő este jöttem haza, az utcánkban éppen probléma volt a közvilágítással, így az egész utca korom sötét volt, csak a hold fénye világított. Hazafele bepillantottam egy ház udvarába, és egy idős bácsit véltem felfedezni a nagy sötétségben. Mozdulatlanul állt, mint egy szobor, meredten nézett a semmibe szó szerint. Eleinte azt hittem baj van, megálltam, hátha tudok segíteni, de csak állt megmerevedve, egy szót sem szólt. Ezután tovább mentem, otthagytam, viszont azóta sokszor eszembe jut, akaratlanul is előjönnek azok a képek, hogy meredten áll a sötétben, illetve sokszor álmodom róla, és ez egyre zavaróbb. Szerintetek mi volt ez az egész? Értelmes válaszokat várok, köszönöm.
2011. aug. 17. 11:46
 1/6 1337zor válasza:
83%
talán egy idős bácsi aki mereven állt? . én erre tippelek :/
2011. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
várta hogy hazajöjjön a kutyája vagy a macskája ..ha téged nézett akkor szerintem azért bámult úgy mert nem értette ki az aki iylen sötétben mászkál ..lehet egy betörő is ..
2011. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
biztos elszundikált
2011. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
92%

Az emberek hajlamosak a valóságot összemosni a fantáziával. Egy egyszerű ember kiállt a kertbe. Kész.

Én is láttam egy ijesztő idős nőt, amire hetekig azt mondtam h egy szellem volt. Először nagyon megijedtem. A legfölső emeleten fényes nappal nyitott erkélyajtó. Lobogó függöny. Fölnézek, semmi. Megint fölnézek ott egy őszhajú nő, hosszú földig érő fehér ruhában (pizsama; elnézek. Megint visszanézek nincs ott.

Azóta nem láttam ott fönt.

Szerintem akkor csak szellőzött :D

Nyugi, sokat gondolsz rá, mert szeretnél valami kapcsolatot találni a természetfelettivel, hogy ezzel álmodsz. Ne is foglalkozz vele :)

2011. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Szóval megmerevedve állt? Szerintem ledöbbent h rajtakaptad mikor rázta a jancsit :)
2011. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meleg is volt éjszaka akkor? Lehet, kitotyogott levegőzni, épp előbb ébredt. Szép öregesen kiment, és elrévedezett a fiatalságán, vagy akármin. Az öregek már lelassulnak, főleg, ha szellemileg kicsit le is épülnek. Nincs jelentősége, ne törődj vele. Én is kiállok sokszor az erkélyre, ha jó idő van, és bámulom a csillagokat. Remélem, ezért senki nem áll meg a fejlődésben.
2011. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!