Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Volt már természetfeletti...

Anóca kérdése:

Volt már természetfeletti (szellem, UFO, akármi, amire nem találtál észszerű magyarázatot) tapasztalásod?

Figyelt kérdés
A BBC podcastjai között van egy nagyon érdekes sorozat, "Uncanny" címmel. Nagy-Britanniában történt paranormális jelenségekkel foglalkozik, mindig meghív egy szkeptikus kutatót és egy parapszichológust. Az eseteket a szemtanúk mesélik el. Rendkívül érdekes, szinte mind olyan, hogy kb. kizárt, hogy kamuzik az illető...Velem egyetlen ilyen történt: egyetemista voltam, a kollégiumban tanultam a köv. vizsgámra. Épp szünetet tartottam, és vittem ki a kis mosdónkba (ahová 2 lépcsőfokot kellett a szobából lépni) elmosni a lábast. Ahogy léptem volna fel a lépcsőre, megjelent előttem egy kb. 140 cm magas, szőke, göndör hajú kisgyerek, fehér,hosszú ruha volt rajta, de kb. csak derékig látszódott, annál lejjebb nem. Ott állt és nézett rám felfelé és mosolygott. Annyira valóságos volt, hogy ijedtemben felkiáltottam és elejtettem a lábast. Az egész egy másodpercig tarthatott. Azóta sose volt hasonló, de ezt nem felejtem el.

ápr. 21. 13:48
1 2
 11/12 anonim válasza:
24%

A 90es években az Alföldön történtek dolgok éjszakánként. Ma is beleborzongok… Nem tudom mik voltak azok, de soha többé olyanokat…

És mások is tapasztaltak a faluba ilyesmiket…

ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Narcisztikus mucsaiak szellemei dúlnak-fúlnak, még holtukban is csesztetik az embert.:))
ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!