Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hisztek a szellemekben? Ha...

Hisztek a szellemekben? Ha igen, miért, ha nem, miért?

Figyelt kérdés
Rengetegen írják, hogy látott ilyen szellemet, olyan szellemet. Én már nemtudom mi az igazság. Velem is történtek már furcsa dolgok, de én még mindig nemtudom, hogy igazak voltak-e, vagy csak a képzeletem játszott velem. Esetleg ha láttál már szellemet, leírnád hogy történt? Hiszel a szellemekben?
2011. jan. 1. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam egyszer.

A szomszéd néni meghalt, és rá pár hétre, mikor mentem el a háza előtt ott volt a kertben, ahogy ránéztem ő is rámnézett, mosolygott és köszönt. Nagyon megijedtem, elfutottam. De senki nem hitte el akkoriban, akinek elmeséltem.

Ez már évekkel ezelőtt volt, de azóta se szívesen megyek el a ház előtt.

2011. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én nem annyira , mert én is azok táborát erősítem akik akkor hisznek el bizonyos dolgokat , amiket látnak. De pici koromban hittem benne és féltem is :)
2011. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 BlackSword ***** válasza:
38%
BNem, mert nincsenek...
2011. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hiszek is meg nem is.

Velem még sosem történt semmi hasonló, amire ne tudtam volna racionális magyarázatot adni.

Viszont a Mamám állítólag látott egy meghalt rokon szellemét.

Ezért úgy vagyok vele, hogy amit írnak az erősen megkérdőjelezem, hiszen lehet igaz is egy-egy eset, de bizonyítani nem tudja.


U.i.: Én az földönkívüliektől féltem. Este nehezen tudtam elaludni, mert mindig attól féltem, hogy csak arra várnak, hogy egyedül maradjak a sörérben, elaludjak és elvisznek magukkal, megműtenek, mint azt a sok nénit és bácsit akik elmesélték és talán majd visszahoznak. Szerencsére kinőttem :)

2011. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszek. Aztán lehet, hogy ezután a kijelentésem után, megjelennek :)
2011. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 10dani10 válasza:
59%

igen, de csak úgy mint emberek, nincs bennük semmi különös csak már nem élnek. nem kell tőlük félni :D

ha látsz egyet köszönj. azért bántanak mert nem köszöntél :D

2011. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szellem szemébe nem nézünk


szellemet nem szolitunk le


föleg meg

2011. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
nem. sose volt még rá 100%-os bizonyíték h léteznek. biztos vagyok benne h nincsenek! mese, film, trükk az egész...
2011. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig léteznek.erre vagy ezer meg egy bizonyíték,meg magyarázat.
2011. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
azelső válaszoló tuti ozoráról jött haza amikor a nénit láttam..
2011. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!