Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lassan egy hónapja, hogy...

Lassan egy hónapja, hogy meghalt a párom. Történtek fura jelenségek a családjában. Valóban Ő lehetett?

Figyelt kérdés

Megszólalt az 1000 éves rádió, ami lejátszott egy számot, majd elhallgatott. A különös az, hogy a rádió áramtalanítva volt!

A videó, amit nem használtak már évek óta, elkezdett tekerni jobbra, majd balra. Aztán egyszercsak kiköpte a kazettát.Édesanyja egyik nap megborzongott, libabőrös lett. Nem fázott, csupán csak simogatást érzett.

Tegnap este hallottam lépteket a parkettán. Nem csak egyszer. Este féltem egyedül. Úgy éreztem, hogy van bent valaki a szobámban. Nem tudom megmagyarázni, a legszívesebben bent sem maradtam volna... egyszerűen éreztem, hogy valaki van bent.


2011. máj. 2. 18:49
1 2
 1/16 valakiakitnemismersz ***** válasza:
0%
Hát persze hogy... NEM! Most még gyászoltok a szeretnétek elhinni hogy még veletek van de már nincs ott csak oda képzelitek.A rádióval én személy szerint nem tudom mi történt de az nem a párod volt... részvétem =/.
2011. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy nem hiszel a parapszichológiában, még nem kell rávágnod, hogy nem. Hiszen a lélek képes ilyen dolgokra és abban is hiszek, hogy Ő volt.
2011. máj. 2. 19:11
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy nem bír elmenni. Vagy te nem tudod elengedni. Meglehet... De meg kellene neki mondani, hogy most már menjen el.
2011. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem:/

Igen szerintem ő lehetett az.Lehet még ő se tud téged elengedni meg te se őt és ott van veled.Nem kell félni.Ő van ott veled.

2011. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
próbáld meg elengedni
2011. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

valakiakitnemismersz!!

Úgy látom hogy te minden kérdéshez írsz ami szellemmel kapcsolatos pedig nem hiszel bennük.Akkor menj már a fran*ba innen b+. Le van szarva a te véleményed!!Mindenhova ugyanazt írod.

2011. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a párod volt. Ott van veletek, még nem tudott elbúcsúzni.
2011. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 valakiakitnemismersz ***** válasza:
26%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:30


Csak próbálom az embereknek elmagyarázni hogy nem mindenről E.T-t kell gyanúsítani... És kérlek ha máskor a nevemet látod egy válasznál ne olvasd el :)!

2011. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

valakiakitnemismersz

Nem arról van szó csak sok ember tudja hogy léteznek szellemek(mert ugye minden embernek van lelke) és sokan tapasztalnak dolgokat és itt legalább meg tudják osztani az emberekkel és kérhetnek véleményt.És hidd el ki tudja hogy létezik annak hiába mondod hogy szellem nincs..

2011. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából megerősítésként írtam ki ezt a kérdést, hisz tudom, hogy Ő volt, és hiszek a szellemekben! Pontosabban a lélekben. Azt viszont tényleg nem értem, hogy a hitetlenek miért írnak választ, egyáltalán mit keresnek ebben a kategóriában? Ha annyira nem hisznek benne, miért járnak ide? Szerintem röhögni sem lehet rajta úgy, mint egy képregényen..
2011. máj. 3. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!