Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lassan egy hónapja, hogy...

Lassan egy hónapja, hogy meghalt a párom. Történtek fura jelenségek a családjában. Valóban Ő lehetett?

Figyelt kérdés

Megszólalt az 1000 éves rádió, ami lejátszott egy számot, majd elhallgatott. A különös az, hogy a rádió áramtalanítva volt!

A videó, amit nem használtak már évek óta, elkezdett tekerni jobbra, majd balra. Aztán egyszercsak kiköpte a kazettát.Édesanyja egyik nap megborzongott, libabőrös lett. Nem fázott, csupán csak simogatást érzett.

Tegnap este hallottam lépteket a parkettán. Nem csak egyszer. Este féltem egyedül. Úgy éreztem, hogy van bent valaki a szobámban. Nem tudom megmagyarázni, a legszívesebben bent sem maradtam volna... egyszerűen éreztem, hogy valaki van bent.


2011. máj. 2. 18:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is fogadd részvétem!


Még én magam sem tudom, hogy hiszek-e a szellemekben...de azt tudom, hogy én örülnék ezeknek a dolgoknak a helyedben. Lehet, hogy ijesztőek, de tudnám, hogy a párom velem akar lenni. Próbálj meg te is így viszonyulni hozzá, majd engedd el.


21/L

2011. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Részvétem. Ha a párod volt, biztosan nem féltél tőle, ha egy "szellem" pozitív "szándékkal" tűnik fel, melegséggel tölt el, viszont ha félsz tőle, és folyik a könnyed (energiaveszteség) akkor nem valószínű hogy ő volt, és nem ártana távol tartanod magad attól.
2011. máj. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Ja és ha egy szellem jót akar, nem csinál semmi olyat, amitől megrémülhetnél, és eszedbe ne jusson táblán/asztalon keresztül beszélgetni vele.
2011. máj. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ez az egész csupán egyetlen egyszer történt meg, azóta nem éreztem a jelenlétét. Már nem érzem ,hogy itt lenne velem, szerintem már elhagyta a földet.

Gondoltam rá, hogy táblán, illetve inga segítségével megpróbálok vele kapcsolatba lépni. Miért nem ajánlod?

2011. máj. 15. 17:40
 15/16 anonim ***** válasza:
Esélyes, ellenben ez nagyon para:)
2011. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nincs szükség segédeszközökre, ameddig érzed a szeretetét, addig ott van veled.Kívánom Neked (Nektek), hogy megnyugodva tudd őt elengedni, ha eljött az ideje.Abban biztos lehetsz, hogy addig fog maradni, ameddig szükséged lesz rá, és ő maga fog segíteni Neked, hogy idővel, ha akarod, le tudd zárni életed ezen szakaszát. Ez nemcsak rád vonatkozik, hanem pl anyukájára is. Segíteni fog neki is, hogy enyhüljön a fájdalom, amennyire lehetséges. Bocs, de egy magánjellegű, ami nekem segített: ne legyen lelkifurdalásod, ha nem "hangosan "gyászolsz, attól még, hogy a világ nem tudja, ő érzi, hogy még szükség van rá.
2011. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!