Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van itt olyan ember akinek...

Van itt olyan ember akinek valamennyire működik a telekinézis?

Figyelt kérdés
Kérem csak az írjon ide akinek tényleg működik!
2011. jún. 1. 22:27
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Utolsó elötti elöttinek és az elsőnek: neked mennyi idő alatt kezdtek jelentkezni az első eredmények napi hány perc gyakorlással? Köszi!
2011. jún. 2. 09:18
 12/24 anonim ***** válasza:
Abba miért nem gondoltok bele, hogy egy ilyen könyvet utána ripitáyra szétszednek és kritizálnak?
2011. jún. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nekem nayjából azonnal működött. De kezdetben csak gyengén ztán minél többet gyakoroltam annál jobban ment.


Mondjuk szerencsém is volt mert világ életemben tudtam hogy ezen jelenségek léteznek így nem volt kérdés hogy működnie kell.


Érdemes készítened egy psiwheel-t tedd ki az íróasztalodra aztán ha kedved van hozzá játsz vele. Így mindig szem előtt lesz.

2011. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Én próbáltam a psiwheelt is de nem működött akármennyire is próbálkoztam. Az a baj hogy a folyamatos kudarcok miatt kezd elfogyni a türelmem. Szerintem tudat alatt nem hiszek benne eléggé ezért meg kellene néznem valahol élőben aki tudja és talán utána én is tudnám!
2011. jún. 2. 15:05
 15/24 anonim ***** válasza:
nekem 100% működik... csak szépen néééééézek és már kapom is a kávét stb ^^... jól kell tudni nézni. :-D
2011. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Fontos lenne hogy ne stresszelj rá! Ha elsőre nem megy nem gáz ha 100 adjára sem akkor sem gond! Türelem rózsát terem. És fontos hogy nem 100%ig hit kérdése. Tudnod kell hogy van ilyen tudni és nem hinni. A hit csak olaj a gépbe de nem a gépezet maga!
2011. jún. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Hát én ezt pont fordítva hallottam és aki mondta az nem kevés ideje foglalkozik ezzel!
2011. jún. 3. 18:24
 18/24 anonim ***** válasza:

Műkörmösöknek szánt ezoterikus könyvek és hasonló méregdrága lehúzós hülyeségek helyett inkább fizikakönyvet és társaikat kellene olvasni. Psywheel-el tipikusan azok példálóznak, akik még egy ált.isk. 8-os szintjét sem érik el fizikából. Puszta fizika.

Hiszed ha látod?

http://www.youtube.com/watch?v=7Ej97geNCsk&NR=1


Sosem értem, miért szeretnek az emberek hülyét csinálni magukból és biznygatni... INKÁBB TANULNI KÉNE ÉS MEGISMERNI A VILÁGOT!

2011. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ennyi agyhalottat... Telepátia NEM létezik!
2011. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Van aki komolyan ilyennel foglalkozik? Azt hittem csak poén a kérdés. MÚKODJ!!!
2011. jún. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!