Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Sikerült a telekinézis, mi a...

Sikerült a telekinézis, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
3 éve youtube-on láttam egy videot amiben egy yogameditation felhasználó nevű egyén (több videója is volt) azt tanította hogyan lehet a chi-t (vagy ki-t) érzékelni (erről amúgy máshol is olvastam már). Én is kipróbáltam ezt a technikát és már az első próbálkozásnál "működött". Később többször is újra próbáltam, és másoknak is megmutattam ők is érezték, de többszöri próbálkozás után már nem hőt, hanem inkább "elektromosságot" éreztem, és ha a lábamhoz tettem a kezem akkor fájdalmat (elég éleset) okozott. Emiatt kitaláltam hogy valami fém tárgyat teszek a tenyerembe, hogy lássam mi történik (elektromosság miatt). Egyszer elég hosszú ideig koncentráltam, és mikor egy csavart a tenyerembe tettem és egymáshoz közelítettem a tenyereim, elkezdett mozogni gyorsan de csak egy másodpercre. Igazából már az első eset óta nem kell meggyőzni a belső energiáról a "ki"-ről. Többször nem sikerült, pedig próbáltam de már egy jó ideje nem csinálom, mert nem is igazán tudok koncentrálni, meg nem is úgy működik mint régen. De ha ilyen létezik, belső energia, akkor akár képesek lehetünk olyan dolgokra amiket tévében látunk. A koreai tag videói azóta lekerültek, de ha akarjátok leírom ide a technikát aztán kipróbálhatjátok, majd eldöntitek igaz-e vagy nem, nem bonyolult az egész.
2011. jún. 28. 20:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
nem mindenki képes rá.csak akiben megvan a +.
2011. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Videóra felvetted? Mert érdekelne :S
2011. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

drakonak szolics:


Szerintem bárki képes rá, csak nem ugyanolyan mértékben, mert nekem sem megy úgy mint akkor (már nem is csinálom). Az energia "folyásának" megfelelőnek kell lennie, ha egész nap tai chi-t csinálnék, jobban működne valszeg


Kassandra:


Eszemben sem volt, hisz épp hogy sikerült, azóta meg többször nem. Maga a chi meg láthatatlan viszont érezni nagyon is lehet. Írtam ha valakit tényleg érdekel leírom hogy kell egyszerű, de komolyan kell csinálni, akkor te is megtapasztalod, viszont a tárgy mozdítás nem valószínú hogy menni fog

2011. jún. 28. 21:22
 4/25 anonim ***** válasza:
akkor úgy mondom hogy meglehet tanulni ha tudja irányítani a chit meg ezeket.de nem tud akkor a tárgyakat megemelni meg olyan sokáig tartani akiben eleve megvan a +.
2011. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Killgun ***** válasza:
Bárki megtanulhatja....Persze,az előny,ha bizonyos dolgok úgy alakulnak az életedben,ami nem rontja az ilyen dolgokat.De bárki megtanulhatja.Egyébként a tai-chi segít?Mert akkor elkezdeném :') Én is foglalkozok kinézisekkel.
2011. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én is foglalkozok vele de mostanában nem annyira (pedig érdekel). A lényeg hogy ez a chi dolog nem egy "para" izé hanem valós létező, ezért volt olyan meglepő mikor kipróbáltam, de nem a telekinézisről szólt eredetileg, vagyis a vidiben se az volt, csak simán a ki érzékeléséről. Ugyanis ez a távol keleti harcművészetekben teljesen ismert, a tai chi lényege is az hogy az energia minél szabadabban és könnyebben áramoljon a testben, és hogy termelődjön. Van még több dolog is ami ebben segít.
2011. jún. 28. 22:26
 7/25 Killgun ***** válasza:
Érdekes.A mozgásmeditáció még hasznosabb lenne mint amit én végzek :') Kösz,hogy megkérdezted ezt,enélkül nem kezdtem volna el :') (véletlen meg nincsen,persze,hogy idetaláltam :')) Ha érdekelnek a kinézisek nézz fel ide: [link] Én is fent vagyok Killgun néven.A chaten szívesen fogadunk,általában fent vagyunk naponta,kivéve ha nem :')
2011. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
ma 22:42 te is ismered ezt a módszert, amiről írtam a kérdésben? Ha nem, megosztom. Az oldal pedig érdekes majd látogatom! :)
2011. jún. 28. 23:05
 9/25 anonim válasza:

Szia!


Engem nagyon érdekelne az a technika amit abban a videóban láttál, és ki is próbálnám. Le tudnád írni, hogy pontosan mit kell tenni? Válaszodat előre is köszönöm!!!


16/f

2011. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Oké akkor leírom, aztán próbáld ki. De nem garantálom hogy tárgyakat fogsz mozgatni, vagy elektromos tűzcsóvákat lövöldözni :) Viszont ha jól csinálod érezni fogod, néha erősebben, néha kevésbé (és néha másképp).


Két legfontosabb dolog hogy el kell lazulni, a másik a koncentrálás. Ha sikerül ellazulni, nyugodtan lélegezni, kényelmes pozíciót felvenni (törökülés, vagy simán ülni egy fotelban) a két kezed emeld fel magad elé, mintha egy labdát tartanál a mellkasod előtt, kb olyan távolságra is (mint egy focilabda vagy kicsit kisebb). Tehát tenyerek egymással szemben. A nyelvedet a szájpadlásodhoz kell érintened (ezt már más tai chis vidiben is hallottam) mert így valami csatornák kapcsolódnak (lehet h nélküle is műkődik). Most arra kell koncentrálni, hogy egy nagyon nehéz fémgömb van a kezeid között ami ki akar esni, de te teljes erődből összenyomod (viszont közben nem mozdítod a kezeid, csak gondolatban). Minél nehezebb a gömb, és minél jobban koncentrálsz rá, annál jobb. Egy idő után hőhullámokat fogsz érezni a tenyereid között, és erős taszítást. Ha ekkor gondolatban megvakarod egyik ujjaddal a másik tenyered akkor érzed, mintha hozzáérnél, pedig nem is. Ha más a kezeid közé teszi a kezét az is érzi.


Na most azt nem tudom, hogy ezt a ki-t valahogy vissza kell-e a testbe vinni vagy nem, de szerintem nem, ugyanis van rá mód, hogy hogyan lehet termelni. Állítólag az olyan fizikális edzések, amik tényleg próbára teszik az embert, az akaratot, segítenek benne (pl. a horse stance vagy más néven ma bu). Meg ott van a tai chi. És az is ha az ember "izgalmas" életet él, mert az is gerjeszti ezt a belső energiát. Mikor valaki "tele van energiával" :))


Én azért nem csinálom csak ritkán, mert nehezen tudok koncentrálni, qrva fárasztó! :)(mondjuk ezen próbálok javítani azóta is) Tartsd be az összes utasítást, és sok sikert!

2011. jún. 29. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!