Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért érzem azt minden éjjel...

Miért érzem azt minden éjjel hogy valaki téblábol körülöttem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 13:56
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Úgy látom, még nem érkezett válasz a kérdező azon kérdésére, hogy HOGYAN ölhetik meg, ha feldühíti őket. Hmmm... erre én is nagyon kíváncsi lennék.
2011. jún. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Pl egy gyengébb entitás is képes lehet rá hogy lelökjön valakit a lépcsön. Erösebb entitás puszta kézzel is okozhat sérüléseket fizikai síkon. Hallottam egy esetröl, (nem tudom hogy kamu volt e), de a sztori úgy kezdödött hogy a sztoris egyik barátja árnyakat meg minden féle fura dolgokat tapasztalt a házában. Szkeptikus volt asszem. Két hétre, vagy egy hónapra rá, nem emlékszem pontosan, a fickót holtan találják a házban eltört nyakkal. A fura viszont az volt, hogy a házban semmi jele nem volt se dulakodásnak, se behatolásnak. Minden zárva volt, tisztító szernek, vagy bármi nyomeltüntetésnek semmi jele. Az eset azt hiszem megoldatlan maradt.
2011. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Telefonos hang, fénykép is jó. Valóban gyengébbek mint az erre specializálódott cuccok, de müködhetnek. Pl magam is sajna nem egy szellemképet sikerült lekapnom a házamban. :(
2011. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:
Kérdező! Majd írd le mi történt ma este!! Mindenképp!!
2011. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

rendben, de inkább holnap, mer ma fáradt vagyok, ha nem gond. Holnap sokáig fogok aludni, hogy este ne legyek fáradt, ma 7kor keltem :D


amúgy ez is amolyan bántalmazás szellem által? :D:D

http://www.youtube.com/watch?v=bTKIMWa3QSI&feature=related

2011. jún. 26. 22:17
 26/41 A kérdező kommentje:
ma éjjel is hallottam őket, de nem mertem egyedül fotózgatni, meg felvenni, de ma este már itt lesz a keresztanyám, úgyhogy tud majd segíteni. Amúgy ha ketten vagyunk akkor miért nem bánt?
2011. jún. 27. 11:03
 27/41 anonim ***** válasza:
Általában a gonosz szellemek, (már ha ez az), a gyengébb célpontokat szokták megtámadni. Ez a támadás szinte minden esetben akkor történik, ha az illetö egyedül van. Ez azért van, mert a szellemek, démonok, képesek lecsapolni az érzelmeket. Nem pontosan az érzelmeket, csak pl a félelem kivált egy olyan reakciót, aminek a következtében az illetö "energia szintje" megnö. Ha pedig a szellemek több energiát tudnak leszívni, nagyobb dolgokat tudnak csinálni. Ha nem vagy egyedül, akkor nem félsz annyira. Na meg ha gáz van, nem a legjobb egyedül cselekedni. Mindíg kell valaki aki baj esetén segít. De ettöl még megtámadhat, (bár ez nem valószínü). Legtöbbször csak ijeszgetnek. Támadás legtöbbször akkor szokott elöfordulni, ha feldühítik, vagy provokálják öket.
2011. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen. kaphatnék tanácsot hogy hogy is fogjakl hozzá? mert ilyen még nem volt velem.


-szellemidézéskor miért kell füstölő?

-hasznos, ha elmondjuk hogy nem akarunk tőle semmi rosszat?

-érdemes felvenni vele a kapcsolatot, vagy szimplán fotózzak és hangrögzítsek?

2011. jún. 27. 19:24
 29/41 anonim ***** válasza:
Szellemidézés?! Te jó ég, hát látszik hogy nagyon amatör vagy a témában...- -" Nem kell szellemidézés ahoz hogy beszéljünk a már (nálunk) lévö szellemmel. Ez egy tévhit, amit a mozik terjesztenek. Az viszont igaz, hogy ha valaki ezzel játszadozik, akár bele is halhat. Szóval ezt soha ne csináld! Fogj hozzá úgy, hogy végig mentek a házon. Sorozat fotózásra legyen állítva a kamera. Egy szoba mind a 4 oldaláról külön készíts 5 fotót úgy, hogy a szoba közepén állsz. Ezt csináld meg minden szobával és helyiséggel. Hangrögzítövel pedig csak annyi hogy minden szobában , helyiségben, egyszer szép lassan körbe mész, és aztán a közepére. Ez minimum 1 percig tartson. De minél tovább annál jobb. A tökély 10 perc lenne szobánként. Ezt csak a fényképezés után csináld. A fényképezöt pedig állítsd be így. Éjszakai üzemmód, élesség lágy, színtónus élénk, fényérzék maximum. Így ha lessz rajta valami, jobban lehet látni. A hangrögzítöt pedig maximum érzékenységre. A füstölö meg állítólag démonüzésre jó, amit kétlek. Folytatom.
2011. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Kapcsolatba lépni vele meg minek, ha azt se tudjuk hogy van e ott valami? Azt majd akkor ha találsz valamit. Bocs hogy nem írtam, nem számítottam kései válaszra. :(:(:(
2011. jún. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!