Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi az a telekinézis?

Mi az a telekinézis?

Figyelt kérdés
Összefoglalná nekem valaki, aki ért hozzá?
2011. júl. 28. 21:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2011. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

"Ennyit énis tudtam, meg egy ötéves is. De erről nincsenek elméletek, szabályszerűségek vagy legalább elméletek, hogy miért, mi és hogyan?"


egy hatéves pedig már azt is tudja hogy a telekinézis nem létező dolog. te akkor ezek szerint 5 és fél vagy?

2011. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem, 15... xDDD Csak kíváncsi vagyok. Az előbb koncentráltam egy tollra az asztal sarkán. Beremegett a lábam, meg a fejem is nemtudom, fura volt. De nem történt semmi. Az erős nézéstől, olyan volt mintha billegett volna vagy megolvadt volna.
2011. júl. 28. 22:40
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
igen, bizonyára aktiváltál egy szimbiotikus fluxuskondenzátort a fejedben lévő tricitrópiás izomcsoportban, ami arra késztette az Eldrazi láthatatlan tündekoboldembereket, hogy rúgják le a tollat az asztalról.
2011. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz: A telekinézis egy olyan vágyálom, hogy gondolattal lehet(ne) tárgyakat mozgatni. A legtöbb ilyen vágy vonzó és aki valamiben szeretne hinni az hisz is benne, ha van bizonyíték rá ha nincs. Épp ez a lényege. Valóságban nem létezik, de sokan gondolják, hogy ,,milyen jó lenne ha..." . Az emberek többsége inkább hisz valamiben ami misztikus, izgalmas, érdekes mint az unalmas tényeknek. Ebből élnek a kuruzslók, varázslók, ezoterikusok, stb.Ráadásul a beavatottság érzése megadja az önbecsülést is, lehet szidni a tudományt, lehet többnek érezni magát, mert mégiscsak tartozik egy ,,valamit tudó" körhöz. Pláne, hogy ehhez nem kell tanulni, nem kell okosnak lenni, semmi energiabefektetést nem igényel, elég elégedetten, beavatott, mindenttudó arccal mosolyogni.

A meggyőzés pszichológiája a lényeg, és jól fizet.

2011. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
2011. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy telekinézis. De olyan trükkök vannak, amikkel ezt meg lehet mutatni. Jó üzlet a cirkuszi mutatvány. A misztifikált tudás meg pláne.
2011. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!