Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy lehet, hogy mindig...

Hogy lehet, hogy mindig nyerek? Ezt már nem hiszem el,2012 első percében már nyertem!

Figyelt kérdés

Tavaly 5000 Ft vásárlási utalványt, egy doboz milka bonbont, egy naptárat, egy 6000-ft-os övet, és egy 360 ezres új biciklit.

IDÉN, 2012-ben már az év első percében engem sorsolt ki a gép, és egy 10.000 Tf-os vásárlási utalványt nyertem!! Nem hiszem el egyszerűen, hogy lehetséges ez??



2012. jan. 1. 01:59
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

bicikli?

aztaaaaaaa

azt hol nyerted?

2012. jan. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy Te vagy az akit régóta keresek. Az, aki lenyúlta a szerencsémet! :)
2012. jan. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Szerencséd van.
2012. jan. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Upsz, elírtam a magyarázatban, idén egy 10.000 Ft-os vásárlási utalványt nyertem, tavaly pedig a biciklit Facebookon. Általában az ott meghirdetett játékokon szoktam nyerni, de vigyázat ám, a 90 %-a kamu nyeremény, sokan beleesnek a hibába és bedőlnek nekik, de én már annyiszor játszottam, hogy simán kiszűröm mi igazi és mi nem. :)
2012. jan. 1. 13:14
 25/37 anonim ***** válasza:

Igen van a háttér mögött valami. A gondolkodás módod áll a háttérben ha hiszed ha nem. Vagy tudatosan vagy tudatalatt.

Gratulálok hozzá :)

2012. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

"vigyázat ám, a 90 %-a kamu nyeremény, sokan beleesnek a hibába és bedőlnek nekik, de én már annyiszor játszottam, hogy simán kiszűröm mi igazi és mi nem. :)"


Ezt hogy érted?

2012. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Utolsónak: egy csomó kamu oldal van, ami kamu nyereményeket hirdet, ha valamit lájkolsz nekik. Általában IPhone-t lehet nyerni, de van még számtalan. ("NYERJ EGY IPHONET!"-ha ilyennel találkozol, biztos hogy nem valódi)
2012. jan. 1. 20:27
 28/37 anonim ***** válasza:

Megirod majd ide, ha olyan jatekot lasz facebookon vagy barhol, ami nem kamu es erdemes jatszani? Legyszi! Köszi elröe is!

(En azt hittem, mindegyik kamu a facebookon.)


Kerdesedre: azert, amit irtal, mert elhiszed magadrol. Mert müködik. Tapasztalod. Jol bejart utja van a nyeremenynek, ahogy az a nagymama is mondta a kutyasz@rral:))... Volt egy ismerösöm, aki szinten allandoan nyert. Egymas utan a nagynyeremenyeket (teve, szobabutor...stb). Lottot sosem adott fel, azt mondta, ez nem erdekli, mintha nem lenne ra szüksege, ezeket mind rejtvenyeken nyerte. Hozzateszem, hogy neki csak egy laba volt, es a közhiedelemben, regi babonak között van egy olyan, hogy akitöl az Isten elvett, azt ilyen modon adja vissza - igy feltetelezem, ezzel a hittel egy egesz falu tamogatta energetikailag, es talan maga is igy gondolta. (?)


Tovabbi sikereket! KIvanom, hogy nyerd meg azt, ami a szived legnagyobb vagya, ami igazan boldogga tesz es elöbbre visz!!!

2012. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Ajánlani tudom a síelők.hu-t, ott van olyan hogy nyereményjáték fül. Ott van egy csomó. Hát a legnagyobb vágyam egy álomsíelés, mindegy nekem, hogy az 2 napos, vagy 1 hetes. :D
2012. jan. 1. 23:36
 30/37 anonim ***** válasza:

"egy csomó kamu oldal van, ami kamu nyereményeket hirdet, ha valamit lájkolsz nekik. Általában IPhone-t lehet nyerni, de van még számtalan. ("NYERJ EGY IPHONET!"-ha ilyennel találkozol, biztos hogy nem valódi)"

Mit ertsek az alatt, hogy nem valódi? Nem sorsolnak ki semmit?

És honnan ismered ezt fel?

Ez a sielos jo tipp, koszi, csak en nem szeretnék sielni menni.:)

Belepojegyeket szeretnék inkabb nyerni szinhazba, rock-koncertre, tanfolyamokra.:) Olyat tudsz?

2012. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!