Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy lehet, hogy mindig...

Hogy lehet, hogy mindig nyerek? Ezt már nem hiszem el,2012 első percében már nyertem!

Figyelt kérdés

Tavaly 5000 Ft vásárlási utalványt, egy doboz milka bonbont, egy naptárat, egy 6000-ft-os övet, és egy 360 ezres új biciklit.

IDÉN, 2012-ben már az év első percében engem sorsolt ki a gép, és egy 10.000 Tf-os vásárlási utalványt nyertem!! Nem hiszem el egyszerűen, hogy lehetséges ez??



2012. jan. 1. 01:59
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Onnan veszem, hogy noname tegnap alakult "oldalak" írnak ki ilyet, nem tudom mire jó nekik. Az a baj, hogy én meg ilyen belépők,koncertjegyek, tanfolyamok után viszont nem érdeklődöm, mert úgysem mennék el rájuk, így nem is kutakodom utánuk, sajnos ilyeneket nem ismerek. De ha rábukkanok esetleg valamire akkor szólok.
2012. jan. 2. 00:49
 32/37 anonim ***** válasza:

Szia, köszönöm, a sielest meghagyom en is Neked. :) Az aprosagokat a masik valaszolonak. :) Engem nyaralas, de föleg wellnes hetvegek erdekelnenek, auto es nagyobb nyeremenyek. Elöre is köszi, ha latsz es megirod ide, be fogok nezni!

Meg egyszer sok sikert, es most mar jo ejszakat is!

23.31

2012. jan. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Jóéjt! :)
2012. jan. 2. 01:13
 34/37 anonim ***** válasza:
Én sorsjegyen nyerek havonta egy ötezrest. Ráfordítás 900 Ft . Tehát havi 4100 a haszon. Mást nem szoktam nyerni, és már kezd bosszantani néha hogy nem tudok egy nagyobb összeget nyerni:D De nem elégedetlenkedek mert még akkor ennyi sem lesz:) Örülök neki. Nekem ez 2011-ben kezdődött. Előtte lósz.rt sem nyertem soha. Semmivel. Ja, de. Egyszer tombolán egy üveg bambit. Én sem értem mitől lehet, de még nem jutott eszembe, hogy az okát kutassam. Ha valaki rájön esetleg, akkor szóljon már legyen szíves:D
2012. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Minél többet játszol, annál többet nyersz. Én nem nagyon szoktam játszani, de egyszer kipróbáltam magam, addig viszont még sosem. Vettem egy sportújságot, volt benne egy nagyon könnyű feladat, hülyeségből visszaküldtem, szerencsét próbálni csak. Első alkalommal nyertem két Forma1 jegyet. Egyszer anyum mondta, hogy lottózik egyet, hátha összejön valami. Én mondtam neki 5 számot, 3 bejött, akkor ugyan nem volt nagy a nyeremény, de jól jött. Sorsjeggyel úgy vagyok mint az egyik válaszoló, az árat mindig visszanyerem :). Szerintem ez azon múlik az ember hányszor próbálja ki magát, és valamikor csak sikerül, lehet csak 1-szer, lehet 2-szer, de lehet többször, nem szabad feladni. A mamám már 40 éve mindig ad föl lottót, nyerni is szokott időnként, mer nem adja fel :). Mindenkinek azt tanácsolom, aki azt hiszi nincs szerencséje próbálja ki magát néha játékokba, hátha párszor ő is nyer :). Erre mindenkinek van esélye.
2012. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

VESZTETTEM!


( [link]

2012. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Zsuzsi86 válasza:
Szerintem csak te jatszol ilyen facebook jatekokat :D
2012. júl. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!