Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A Démonok között, hogy lehet...

A Démonok között, hogy lehet igaz történet? Ti elhiszitek? Én nagyjából hiszek ezekbe, de ez azért elég durva.

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kicsit elhiszem...
2014. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
78%
Nekem barátnőm mondta hogy igaz történet és hogy hisz benne, én nem egészen mert minden horror film elejére odaírják hogy igaz történet hogy ijesztőbb legyen, de mindenki abban hisz amiben akar:)
2014. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz elhinni, illetve nem is akarom. Túl brutális lenne az egész, bár én is olvastam, hogy valós személyek és események alapján készült a film.
2014. jún. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sok igaz tortenet van csak utana kell jarni.

A demonok kozott igaz story a megfilmesites mar mas kerdes. Az aki elt at olyat ami szinte felfoghatatlan az elfogadja a storyt.

2014. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy a történet igaz,de a filmben mindent túlbonyolítanak,hogy izgalmasabb legyen.

Olvastam is,hogy a baba sem úgy néz ki,csak ijesztőbbé kreálták.

Van egy eredeti baba is.

2014. jún. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

Igaz történet az "Ördögűzés Emily Rose üdvéért" is. Utána anno annak is utánajártam.


Hát úgy lehet igaz történet, hogy igaz az alapja :D Tényleg létezik az az ördögűző házaspár, írtak pár könyvet is. Persze alátámasztani egyik esetüket sem lehet egzakt tudományos módszerekkel. Igazából nem is igazán elfogadottak, a filmben úgy állítják be őket, mint akik előadásokat tartanak, meg profik meg ilyesmi, de a valóságban azért nem vették őket komolyan soha.


Emily Rose-nál is ez volt, egyszerűen a rendezők a történetnek a metafizikai részeit emelik ki, a megkérdőjelezhetőknek meg nem adnak annyi jelentősséget. A végeredmény egy meggyőző horrorstory. Nem mondom, hogy ez rossz dolog, sőt. Nem azért nézek horrorfilmet, mert tudományosan művelődni akarok, hanem összef*sni magam :D

2014. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyen igaz történetes horrorok legfeljebb annyiban állítanak valós dolgot, hogy a sztori valós tényeket VETT ALAPUL, azaz a házaspár tényleg létezik, tényleg azt állítják, hogy a filmben látott események megtörténtek, de persze ezt senki sem tudta alátámasztani.
2014. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
46%

Amikor kiírják egy flm elejére, hogy "igaz történeten alapul", akkor az eléggé tágan értelmezhető.

Pl. itt egy igaz történet: elmész a boltba és látsz egy gusztustalan csövest a rövideknél. Ebből csinálhatunk egy olyan filmet, hogy lemész a boltba és ott áll egy gusztustalan csöves kísértete a rövideknél, aki onnantól üldözni fog téged a film végéig, amikoris rájössz, hogy csak a lányára emlékezteted és egy hajtincs kell csak neki, hogy bejusson a mennybe. A film tényleg valós eseményeken alpult, mégis, amit kihoztál belőle az már nagyon távol áll a valóságtól.

És Hollywodban ez tízszeresen igaz :).

Egyébként nem kell hinned a mesékben, hogy élvezz egy jó horrort.

2014. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Kretén az, ki az ilyesmit elhiszi. Arra viszont jók vagytok, hogy ne csodálkozzak a sok vallásos szektáson.
2014. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
20%

Hogy lenne igaz? XD röhögtem egy jót ;)

Érdekes hogy egy bizonyitèk sincs rá :)

2014. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!