Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen szomorú, elgondolkodtat...

Milyen szomorú, elgondolkodtató történetű pc s játékok vannak azaz annyira durva a történet hogy a sírást is kihozná belőle?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem sok ilyen van:

1. Bioshock Infinite: A játék nagybetűs HANGULAT. Fordulatos történettel, a végén pedig valszeg lehidalsz, sírni viszont nem fogsz, mindenesetre mesteri sztori

2. Mass Effect 1,2,3 ezzel az a gáz, hogy a trilógia kijátszása durván 180 óra. Mindhárom rész mestermű, és csak akkor van értelme az egésznek, ha mindegyiket kijátszod, továbbviszed a karaktered stb. Az utolsó rész nagyon megható, bár sokak szerint rossz, de én nem tudtam utálni. Napokig a hatása alatt volta, asszem sírtam is.

3. Egyik barátom mondta, hogy a The Walking Dead játék végén sírt

2014. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Szia!

Ott van az: Amnesia 1-2; Metro 2033; Fallout 3 (ha játszol vele és érted is a sztorit akkor elég durva); Beyond: Two souls. De ez is attól függ. Hogy te a durvát minek gondoltad: Durván szomorú, ijesztő.. Amúgy ezek nem rossz játékok, ha belegondolsz akkor egyszerre para és szomorú is.

2014. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Metro 2033 játékot erre a célra nem ajánlom, igencsak rosszul sikerült megfogalmazni a könyv mondanivalóját. Viszont a könyvet mindenképp.

Amúgy Bioshock Infinite, játszd végig, durva vége van,de nem síros. Sőt szerintem síratós játék még nem készült

2014. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát. A durvát annak gondoltam hogy a lelkedet annyira megviseli hogy akár sírás(Nem feltétel vagyis személyfüggő ) is előfordulhat
2014. jan. 8. 21:16
 5/11 anonim válasza:
A Metro inkább csak egy egyszeri végigjátszás, de ha beleéled magad akkor még lehet durva :D Amúgy a könyv az szerintem szuper.
2014. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Most jutott eszembe a Spec Ops: The Line. Nem mondom, hogy sírni fogsz, de nagyon jól átadja a háború pszichózisát.
2014. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem játszd ki a bioshock első és második részét. Mind a kettőnek a végén majdnem a sírás határán voltam. És igazából elgondolkodtató is.
2014. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Danisk8 válasza:
Én a walking dead végénél könnyeztem és tényleg nagyon szomorú főleg ha AZT a döntést hozod
2014. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát, ez elég emberfüggő.., de játékok, amiknek a végén vagy közben szomorú voltam:

Medal of Honor 2010

Medal of Honor Warfighter

The Void

Brothers in Arms trilógia is képes volt szomorúságot kiváltani belőlem

Prince of Persia (2008)

2014. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem tudom, hogy mennyire elkésett e vagy sem de ha még olvassa ezt valaki akkor a The Town of Light egy nagyon mély történetű játék egy emberi élet rejtélyéről. Aki tudja értékelni a játékokban a művészetet annak csak ajánlani tudom.
2016. márc. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!