Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Iszonyú fura erzes, megprobalo...

Iszonyú fura erzes, megprobalom leirni? Neha ugy erzem furcsa hogy letezem?

Figyelt kérdés

Nemtudom hogy van ez..hogyan fogamalmazzam? Neha csak ugy furan erzem magam..hogy jè èn èlek, es ezeket csinalom, ez a nevem, meg ilyesmik. De csak egy percre erzem. Neha egy beszelgetes alatt, hogy hu de erdekes erzesem van, hogy itt allok, kI vagyok en? Hirtelen masnak erzem magam. Talan kicsi idegennek. Neha pl.mosogatas, vagy hasonlo tevekenyseg kozben jon elo. Telefonrol vagyok, bocsi a helyesirasert.

Szerintetek?


2016. ápr. 14. 00:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Úristen. Te tényleg fogyatékkal élsz? Azért írtam a százalékról, hogy nézd meg, különbözik az enyém attól, akié a szerinted nem vicces hozzászólást írta, tehát nem magamat találom viccesnek, nem magamat akarom igazolni. Egyébként sem ér a százalék egy forintot se egy olyan oldalon, ahol a tefélék pontozzák az embert, még véletlenül se arra utaltam, hogy ettől lennék több vagy kevesebb. Sayonara, vagy amit szeretnél.
2016. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ritkan szoktam pontozni, csak az en kerdeseim alatt teszem. Masoket nem is olvasom, vagy csak ritkan de persze a magadfajtak mindent tudnak. Szvsz.
2016. ápr. 15. 14:14
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerény véleményed szerint a magamfajták mindent tudnak? Köszönöm szépen. Ebben a helyzetben igazad is van, hisz a te nullázásaid is hozzátettek a százalékomhoz. Vagy az nem számít, mert a te kérdésed alatt van? Érdekes logika. Shalom.
2016. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként válaszolok a kérdésre is, ha már itt vagyok. Ezek derealizációs pillanatok, és csak annyiban parapszichológia, hogy ha sokszor, vagy hosszabb ideig történik veled ilyesmi, akkor az para. Tavesz baktalo!
2016. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Shamash ***** válasza:
78%

Ezek deja-vu jelenségek, és a legtöbb emberrel előfordul. Sokan fel sem ismerik az érzést, csak furának találják. A tudatosabb emberek azonban felfigyelnek rá, sőt pillanatig át is élik.


Ezek egy másik valóságból, előző életekből átszűrődő emlékek. Sokszor olyan emlékek, amelyek a jövőből származnak. Azaz nekünk itt a jövő, egy másik világban már a múlt.


Gyakori érzés például, amikor az ember hirtelen óriásinak érzékeli a saját testét, és csupán egy eszköznek, egy lakhelynek, amiben ő maga "lakik". Saját magát pedig végtelenül parányinak érzi a hatalmas testben. Satöbbi.

2016. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyobbik leírtad nagyon köszönöm

De a Dezsa vu érzés más es azt felismertem mindig

De nagyon jól leírtad amit en nem tudtam megfogalmazni köszönöm h írtál

2016. ápr. 15. 18:53
 17/20 anonim ***** válasza:
73%
Megpróbálod leírni,igen. Néha tényleg úgy érzed.
2016. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A 17-es válasz olvasása közben erőteljes dézsa vu érzés tört rám! (Bocsi, lehet, hogy elírtam azt a szót. Kétszer, ugyanúgy. Mocskos autocorrect.)
2016. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
én is szoktam ezeken... gondolkozni:)
2016. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
8%
Nagyon egyszerű a válasz. az u97b12 es ürhajó megérkezése a földre több létben is összekeverte a dolgokat mivel legtöbbjük nem ment el a 17c9 es konzultációra ami azért furcsa mert nem volt zöldkártyájuk igy auutópálya matricát kellett veniük a svéd autópályára , ez azt jelenti hogy mikor reinkarnálódtak akkor valószinű hogy egyes emberek génmanipuláltak lettek és néha a jaffa énükből előtör a goauld viszont még nagyon kezdeti stádiumba van ez csak egymódon lehet megszüntetni péntek 13. án 4,13 g sót kell szórni az ágy mellé és ötször megfordulni azon tárgy mellett ami meletted lenne ha nem lenne fölötted de mivel igen igy nem. :) örülök hogyha segithettem
2016. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!