Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha hiszel a halál utáni...

Ha hiszel a halál utáni létben, szerinted mi történhet miután meghaltunk?

Figyelt kérdés
Aki nem hisz ilyesmikben, az lécci ne írjon! :)

2021. márc. 29. 10:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%

én hiszem, hogy újjászületünk.

De ha nem is, élet biztos van a halál után... csak nem a miénk, utókornak is hívják.

2021. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Shitworld ***** válasza:
60%
Szerintem rossz a megközelítés mármint az egyén, az én, az ego szemszöge egy lehasadt darab szemszöge. Engem nem izgat mi lesz mert jobban érdekel ami van. :3
2021. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Nagy000 válasza:

A 10. nagyon jól leírja

Teljesen más a valóság

Nagyon keveset tudunk a mi "világunkról"

2021. márc. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, mennyire áll távol az a valóság amiről Jézus beszél a földön tapasztalhatótól.

Az hogy csak abban hisz valaki ami kézzel fogható, szemmel látható. Legyen az bármilyen nagy vagy kicsi, az nem jelenti hogy a hite hamis. ember érez benne hiányt valami még van.

A vallások, nem is a vallásos emberek meg távolinak tűnő világot festenek. Valamit ezren túl.

Az igazság meg ott van a kettő között.

Az állat világot nézve az alapvető ösztön kívül mi nem nagyon használunk mást. Pedig elég sok hasznos és használható ma az ezoba tartozó, alap skillek vannak.

Igazából önmagunk alap képességeit sem ismerjük, S el is fojtjuk azt ideákkal.

A túlvilág csak következmény/ megítélés, jutalom vagy büntetés a földön töltött időre.

Az agyunk töredékét használjuk, a testet sem mindig, sőt általában nem megfelelően. A többi érték már már elfeledett misztikum. Na igen, ez egy "másik" valóság. Csak nem túl- és másvilági....

Mire lennénk képesek ha testünk képességének a 100%át használnánk, az agyunknak/tudatunknak a felét és ha az egészet?? Milyen élőlény is az ember?


Persze van meghalunk és újjászületünk. Legalábbis ebben hiszek. Hisz a gyermek születésénél is a fény felé megy "az alagút végén", ahogy azok beszámolói is kik percekig a klinikai halál állapotában voltak.

2021. márc. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Hát én remélem hogy újra fogok születni de akkor csajként..:( és legyek kbaszott csinos , jó genetikaval , de kipróbálnám.... csak szülni ne kelljen:D
2021. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megtudod milyen a túlvilág nem hiszem,hogy újra akarsz majd születni.
2021. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Minden jóból megárt a sok"

de 16 ha tudod milyen, akkor miért születtél újra? Vagy az akitől ezt az infót szerezted, ha oly jó akkor nem tudhatnád hisz nincs ki elmondja....így leírva végülis van benne valami...jelenleg is csak tippelünk igazán valós tudásunk nincs arról mi vár ránk.

2021. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az előtt se voltunk tudatunknál, hogy megszülettünk és arról sincs fogalmunk, hogy mi jön ezután, de mi jön az utáni élet után?


Egyébként a legnagyobb vicc az lenne ha nem lenne semmi. Mennyi időt eltöltünk az elmélkedéssel, de aztán kiderül hogy az egész felesleges volt, mert nincs semmi

2021. márc. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!