Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » "Azért a legnagyobb Magyarorsz...

"Azért a legnagyobb Magyarországon a halandóság, mert nem osztjuk a tudás magvait a világban". Igaza lehet a spirtiuális mesternek?

Figyelt kérdés

Már máshol is hallottam erről, de most ebben a videoban magyarázza kifejtősen az elméletet. Mi magyarok vagyunk a mag urai=magyar. Nekünk az a feladatunk, hogy a világban szorjuk a tudás magvait. A nyelvünk is ilyen. A fentiek alvás közben meg más formában azért ölik le az embereket, minket is, mert ha ezt nem tesszük, akkor minek vagyunk? 31.percnél https://www.youtube.com/watch?v=jF8r3XJByC8&t=1s


A szeretet és a tudás a kárpát medencéből kell kiindulnia. Lehet ebben a filozófiában valami?



2023. márc. 11. 14:00
A kérdező szavazást indított:
igen
csak részben
Nem.
25 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Az egész egy katyvasz. Az elejétől a végéig. Eleve nem nálunk a legnagyobb halandóság, eleve nem lehet azt mondani, hogy ilyen okokból halnak meg az emberek (mert pl covid, infarktus, rák stb).


Ezek a szóbelemagyarázos idiotizmusok nagyon súlyosak. Ennyi erővel azt is mondhatnánk, hogy azért hal meg annyi magyar, mert éhezünk, hiszen hungary hungry hehe.


A tudásnak nincsenek magvai, ezért nem lehet szórni. Nincs kiválasztott nép. A tudás nem így keletkezik és nem így szórják szét. Tipikus különben, hogy pont ezek a mágusok rühellik a tudományt, mert kb 1 perc alatt kapják szét az agyhalál elméleteiket.


A videó szerzői a tudást másképp értelmezik, mint a világ többi része. A szeretet szintén nem tőlünk árad. Igazából senkitől, az az egyes emberek tulajdonsága és nem köthető sem egy emberhez (lényhez), sem egy néphez, sem egy földrajzi egységhez, az minden ember sajátja, ha az.

2023. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Laylah ***** válasza:
66%

Egyetértek 1.-vel, különösen, hogy ettől a beleMAGyarázós ál-etimológiától én is falnak megyek. Azért (is) nagy a halandóság amúgy, mert elöregedő társadalomban élünk, az idősek pedig, OMG, meghalnak.

"Tipikus különben, hogy pont ezek a mágusok rühellik a tudományt, mert kb 1 perc alatt kapják szét az agyhalál elméleteiket." Ehhez annyit tennék hozzá, hogy az ilyenek nem nevezhetők mágusnak, inkább valami new age ezós szerigömbös konteósnak. Egy-két embert ismertem, akik komolyan kutatták a mágia területét, mindannyian jártasak voltak a tudományok, különösen a fizika területén is. A "valódi" mágia bele kell, hogy illeszkedjen az univerzum törvényei közé, még ha jelen állás szerint mértékegysége, vizsgálóműszere nincs is.

2023. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem egymást fertőzik ezekkel az álelméletekkel, mert a Balázs Shows - űrhajóval jöttem és én vagyok az emberiség eredete - pali is a "mag" és a magyar szóból jutott arra, hogy a magyar nép az emberiség eredete. Sőt a magyar nyelv szerinte a hivatalos kozmikus nyelv.

KSH-s, egyéb hiteles statisztikákból lenne inkább érdemes szociális és társadalomismereti problémákról következtetéseket levonni.

2023. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 NTBS ***** válasza:
73%
Nem. Inkább azért, mert nem vigyázunk magunkra.
2023. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Amikor ilyen fazonokat hallok megnyilatkozni, akkor úgy sajnálom 2007-ben bezárták az OPNI-t.
2023. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez f.szság.


Ha kizárólagosan nálunk lennének a tudás magvai, vagy nem lennének kíváncsiak rá, vagy ellopnák a tudás gyümölcseit tőlünk.


Ezt valószínübbnek tartom:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1192..

2023. máj. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Minden ember halandó.
2023. jún. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
77%
Szedlacsek teljesen hülye, de versenyben van a spiráláramos Csefkóval...
2023. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Na csak sikerült kiemelni megint és ugyan akkora baromság maradt a kérdés.
2023. júl. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ad 1. Milyen legmagasabb halandóságról beszél.

Ad 2. Milyen magasabb rendű tudásról beszél.

2023. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!