Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Aki nem akar reinkarnálódni...

Aki nem akar reinkarnálódni az hova adjon be kérvényt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 15:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Magyar Reinkarnációs Előkészítő Bizottság


1013 Budapest, Pf 2376


A kérvényre rá kell írni hogy egyből a Nirvanába szeretnél menni, és 25000ft okmánybélyeget kell mellékelni.

2011. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a lakóhelyedhez legközelebbi polgármesteri hivatalba és a portán kérsz reinkarnációs kérelemhez nyomtatványt.Ha nem adnak nyomtatványt, nem baj, saját kezűleg írottat is elfogadják, leadod egy ügyintézőnek és kész.Én már elintéztem a sajátomat,nem nagy ügy.
2011. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%
Hát nagyon agyamentek vagytok! :DDD A kérdezővel együtt! :DDD
2011. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
56%

De ha hivatalba mész, csak 30 életen belül válaszolnak, szóval el fog húzódni egy darabig. De ha rájuk szólsz háromszor és beküldöd a Napló Extrába, talán eléred a célod.



Amúgy nem olyan hülye kérdés, mint amilyennek látszik, ezzel a halhatatlan-lélek-dumával kapcsolatban nekem is olyan érzésem van, hogy minek örökre cseszegetni az embert, hagyjanak békén a francba.

2011. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
100%
Polgár Jenő hivatalba... A Jenőhő a hivatalba
2011. nov. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 loverbitch válasza:
78%
Oly mindegy hova adod be! A lényeg,hogy a jelenlegi életedben nyomozd ki, hova adtad be az előzőben és ott már ne próbálkozz!!! Tuti átvertek!!! Ügyintézéskor figyelj arra, hogy legyen sok fehér ruhás ember a közeledben, arcukon jóindulatú mosollyal, kissé gügyögő hangsúllyal... így már nyert ügyed van! Örökre megmaradsz zöldség formájában!
2011. nov. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
35%
nem kell kérvény, elég ha ateista vagy vagy keresztény..
2011. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
62%
Nekem elhiheted nem lesz reinkarnáció, menny lesz vagy pokol...
2011. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
önkormányzatnál kérdezted már?biztos van egy illetékes!:D
2011. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 sovjet ***** válasza:
amugy redetileg a csillag jegyedbe van hogy hány szor éltél azt tuddom hogy a halak meg a vízöntö(ezek vanak a kör végén) döntheti el hogy reinkanálodik vagy sem amugy halálod után el dötheted hogy reinkarnálodsz vagy sem
2011. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!