Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lélekfelismerés előző életből,...

Lélekfelismerés előző életből, ikerláng - Hogyan találhatom meg ismét? Vagy ha valóban Ő volt, akkor úgyis ismét összefutunk?

Figyelt kérdés
Szombat este egy koncerten megláttam a lehetséges ikerlángomat. Számomra teljesen ismeretlen srác, kiszúrt a tömegből és nem tudtuk elengedni egymás tekintetét. NEM fizikai vonzalomról szól a történet. Az este folyamán mellé kerültem és szabályszerű energiaburkot éreztem kettőnk között. Nem szólítottuk meg egymást, mert a feleségével volt. Én is párkapcsolatban élek. Nem akarok tőle semmit, de azóta másra sem tudok gondolni. Tapasztalatokat várok!

#élet #ikerláng #duálpár #karmikus találkozás
2013. júl. 23. 17:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%

amit ereztel, nem biztos, hogy azt jelenti, amire gondolsz, tehat hogy o az igazi soul-mate/lelektars. mi van akkor, ha magikusan kepzett, es tudja manipulalni az aurat ?


vedd fol vele a kapcsolatot, szemelyesen meg ne talalkozzatok, hanem neten keresztul ismerd meg kozelebbrol es igy kiderul mi tortenik koztetek, mi ez a vonzalom.


ha lelktarsak vagytok, akkor ki tudjatok varni, mig a karmatok megengedi, hogy eggyutt lehessetek.


en 7 evig voltam platonikusan szerelmes valakibe, akirol azt hittem, lelektarsam... ma, 15 ev utan mar nem vagyok benne olyan biztos.

2013. júl. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a lélektársad, de nem biztos. Az is lehet, hoyg most nem találkozhatsz vele, valamiért az van kijelölve. Az Élet (vagyis a karma) mindig megrendezi a maga folyamatát minden személynél. Valóban, ha az van megírva, akkor fogsz vele találkozni. De ha most emiatt elrontod a párkapcsolat, akkor azzal rossz karmát szerzel a leközelebbi életedre.
2013. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is így gondolom, hogy majd a Sorsunk kiforrja magát. Sajnos nem ismerem a srácot, így nem is tudom megkeresni. Abszolút a véletlenre kell hagyatkoznom. De rettentően felkavart és érzem, hogy gondol rám. A manipulációra én is gondoltam, mert szinte hipnotizált a tekintete, de ugyanakkor neki is döbbenet volt az arcára írva. Leírhatatlan az érzés, amit kiváltott belőlem. Nem fellobbanó szerelem!!! Olyan, mintha rácsatlakoztunk volna egymás energiáira. A legviccesebb a dologban, hogy abszolút racionális ember vagyok, a hivatásom miatt is... És most tessék! :) Minden kételkedőnek kívánom, hogy ismerje meg ezt az érzést, mert egyszerre félelmetes és isteni!
2013. júl. 24. 07:47
 4/29 anonim ***** válasza:
19%

Én pedig még egy tőled is racionálisabb állat vagyok, és azt látom(teljesen tudományos és evolúcióelméleti alapon) hogy a nők mivel a párválasztást különféle alternatív megoldásokkal végzik, így gyakran azt hiszik,hogy életüket valamiféle isteni/karmikus/ezoterikus/szellemvilág/univerzum törvénye stb irányítja.

A férfiaknak ilyen szempontból sokkal könnyebb dolguk van,mert csak ránéznek a nőre és rögtön tudják,hogy tetszik-e vagy sem.Ez genetikailag van kódolva minden férfiba. Van néha úgy,hogy a férfi csak benne van egy környezetben,ahol összetalálkozik egy nővel,de elsőre nem akar tőle semmi komolyat,viszont szellemileg egyezik az érdeklődési kör. Ekkor ketten rádöbbenhetnek,hogy "nézd már he!Hoppá,hoppá! Ittt valami több van!"

De nem,itt nincsen sem kis Jézus,sem Buddha,sem Allah.

Egyszerűen csak összetalálkoztatok és kész!

Ez a szerelem egy kezdődő formája: [Társadalom[(Találkozás>>szerelem>>párkapcsolat>>család>>utód)]^n+1]!

Vagyis a kapcsolatok n+1 hatványának a végtelen számú faktoriálisa határozza meg a társadalom növekedését.

Ja és a társadalmi/párkapcsolati életben is föllelhető a halmazok közötti fraktális determinicitás,amire az ezoterikusok azt hiszik,hogy isteni erő.

2013. júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Ha csak racionalitással szemléled a világot, akkor rengeteg kérdésre nem kapsz választ. Tanulmányozd Einstein életművét. Ő maga is elismerte a felsőbb szinteken működő erőket. Nemcsak anyagi szinten létezünk, ezt te magad is nap mint nap tapasztalod. A párválasztás kérdése a legfontosabb az életben, de nem értem, miért jön ez most ide?! Írtam, hogy foglalt a srác és én is. Jól működő a kapcsolatom és nem éreztem eddig, hogy bármi is hiányozna belőle. Egyedül az életfeladatom érdekel, hogy miért találkoztunk, mi az üzenet!?
2013. júl. 25. 14:05
 6/29 anonim ***** válasza:
71%

Az előző vagyok. Az üzenet ebben az, hogy az illető is lehetne a Te párod. Jelenleg párkapcsolatban éltek mind a négyen, de megláttátok egymásban a második lehetőséget.

Ha most nem lennétek kötöttek, akkor már el is indulhatna valami.

Pont erről írtam előző írásomban,hogy főleg a nők hajlamosak ezt "felsőbb" iránymutatásnak hinni.

Én is foglalkozok ezoterikussságokkal, de a tudományos oldal az erősebb és az ráadásul már bizonyított is. Az ezoteria sajnos tele van kétségekkel.

2013. júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo, irod hogy neki is dobbent volt az arckifejezese.... Lehet, hogy almaban teged latott, es (erthetoen) megbbent attol, hogy a valosagban is megpillantott. De az is lehet, hogy elozo baratnoje pont ugy nezett ki, mint te. Vagy az, hogy a nagyanyjat abrazolo fenykepen eppen olyan no van, mint te.... Es meg jonehany mas lehetoeget is el lehet kepzelni.


Miert kellene mindjart parkapcsolatra, ferfi - no vonzalomra gondolni?


Mindenesetre erdekes a kerdesed...

2013. júl. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%

Amit a tudomany fraktális determinicitásnak nevez, arra az ezoterikusok azt mondjak, hogy isteni erő.

En nem latok ellentmondast. Csak mas a terminologia, a definiciok, de ugyanarra a dologra utalnak.

"Az ezoteri tele van ketsegekkel" ?!

Az ezoteriaban 'ez IS, meg az IS' gondolkodasmod ervenyesul (kvantumfizika!); ezzel szemben a tudomany a 'vagy EZ, vagy AZ' (kizarolagossag)

elven alapszik.

Kulonben engem is nagyon erdekel a tudomany es spiritualitas.

2013. júl. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Érdekes kérdéseket vetettetek fel. Most már nem érzem magam teljesen őrültnek az érzésekkel kapcsolatban.

Azért remélem, nem azért nézett annyira, mert a nagyanyjára emlékeztettem. :))

Igyekszem nem gondolni rá, mert tisztességtelennek érzem a párommal szemben.

Tovább fejlődött a történet. Megálmodtam a nevét. De nem tudom, hogy keressem-e meg valamelyik közösségi portálon vagy bízzam a véletlenre?!

2013. aug. 2. 10:19
 10/29 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem keresd, en ezt tennem. Ha kiderulne hogy az a neve, amit megalmodtal, akkor ez egy hatalmas jelnek szamitana - nincsenek veletlenek...


Ha benso boldogsaggal, csendes orommel jar az, hogy gondolsz ra, akkor nyugodtan gondolj ra - ez megemeli vibracioid, vonzoerod, kisugarzodik masokra is.

2013. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!