Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Két lélek egy testben?

Két lélek egy testben?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy ki hisz benne :) Bennem él egy másik lélek... Lehet kérdezni, bármit. Nem vagyok skrizofrén vagy ilyesmi.

#lélek #egy test két lélek
2013. szept. 14. 21:48
1 2
 11/17 A Fekete ***** válasza:
Lehet tudathasadásod (ami NEM azonos a skizofréniával). traumatikus élmények hatására a tudat egy része "leszakadhat". Ha ez az életmódodat nem irányítja és nem is zavar, nincs ok arra, hogy orvoshoz forduj.
2013. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha tudsz erről bővebben mesélni megtennéd? Engem nagyon érdekel
2013. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Fekete ne írj olyan témával kapcsolatban amiről nagyon keveset tudsz !--


különösen Ne a tudathasadással kapcsolatban! ez nem olyan téma hogy ha igaz esetleg... ha nem akkor sincs semmi probléma....Ez nagyon is komoly betegség nem ahogy te írtad ... hogy leszakadt... ez butaság! Ne osszad az észt, ebben a témában!


A kérdés inkább fiatalos kíváncsiskodás volt és természetes is ez az érzés hisz az ember gyakran vitatkozik önmagában, két választási lehetőség esetén. S ilyenkor bizony vagy az ÉN dönt vagy a lélek halkan, mint lelkiismeret, vagy terelgető és hatni képes.

2013. szept. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Miért kell ilyen gonosznak lennetek a kérdezővel? Azért, mert nem olyan "Fogadjunk nektek is vannak hibáitok. És amúgy lány létemre, velem is volt ilyen, de 2 hónap múlva már semmi nem jött elő. És szerintem Te se izgulj! Ez egy korszak, amin át fogsz esni. Nyugodj meg, ha egyáltalán izgulsz. :)
2013. szept. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell egyből a betegségeket sorolnotok, és mondogatni hogy orvoshoz menjek :D Bár ezt ráfoghatjuk arra, hogy általában az emberek meg akarják oldani a dolgokat, nem szeretik a 'rendellenességeket' és mindig mindent tudni akarnak. És ismétlem nincs semmi betegségem. Én imádok 'ilyen' lenni :D akiket érdekel azoknak mesélek priviben :)nyugodtan lehet kérdezni is a róla :)
2013. szept. 19. 18:29
 16/17 anonim ***** válasza:

Általában minden ember kettős.

Én is tapasztaltam olyat,mintha vitatkoznék magammal.

Mert mást akar a szív,és mást az elme.


És ha erős az egó,felül írja a szívből jövö érzéseket,és önbecsapáshoz vezethet.Meg tapasztaltam.

De imában kérem az Isten segítségét,hogy tegyen igazzá.

2013. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,én hiszek neked, én is tapasztaltam ilyet,mármint van,és ismerősöm amiben szintén2 lélek van.
2015. okt. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!