Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges az, hogy én megérze...

Lehetséges az, hogy én megérzem azt, hogy valakivel már közünk volt egymáshoz egy előző életünkben, ő pedig nem? Vagy mindenképp érez ő is valamit, akkor is, ha mondjuk nem hisz az ilyesmiben, és nem tudja, mi az pontosan, amit érez?

Figyelt kérdés
A kérdés azokhoz szól elsősorban, aki hisz a reinkarnációban, nyilván...
2015. aug. 26. 22:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
#29 Te jelentesz engem? Vicces ember lehetsz. :DD Ne kapd fel a vizet, mert érdemben nem tudsz válaszolni. Én azt közlöm, ami van, és amiből következtetéseket lehet levonni, ellenben veled. Mindvégig a kérdésre válaszoltam akármennyire nem tetszik neked. Innentől pedig lehet fröcsögni. ✌
2015. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Ashes of oblivion ***** válasza:
Természetesen lehetséges ilyen jellegű találkozás és érzés. Ha a másik személy nem érzi ezt, attól nem jelenti azt, hogy nem igaz. Te lelkileg fejlettebb lehetsz és fogékonyabb az ilyen jellegű dolgokra. Az, hogy akkor mit tettetek egymással, az ne befolyásolja a ,,most"-ot. Szabad döntêsetek van arról, hogy mit tesztek. Remélem segíthettem :)
2015. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges. Mert nincs előző életed. Ez nem hit. Tény.
2015. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Lehetséges ilyen, és ha ő nem emlékszik rád, az azért van, mert ő már "jobban benne van" az új életében, vannak új ismeretségei, vonzalmai, vagy más vágyai, míg te lelkileg még az előző életedhez kötődsz, ezért nem bírod őt elfelejteni.
2016. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!