Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Egy hipotézis jár a fejemben...

Egy hipotézis jár a fejemben már évek óta: lehetséges, hogy az emberek még életükben előrevetitik tudtukon kivűl a saját jövőjüket?

Figyelt kérdés

Fogalmazhatunk úgy is ha létezik Isten az jelezheti a sorsunkat előre?

Ez olyasmi mint amikor a történelem ismétli önmagát bár én az ismétlést inkább emberi berögződésnek gondolom mintsem paraphszihológiának



2015. nov. 1. 19:36
 1/7 Legoman ***** válasza:
77%

A sorsodat bármikor megváltoztathatod, hisz megteheted.


Mindig a jelenlegi körülmények alapján alakul a jövőd, ha a körülmény megváltozik, a jövőd is.


Isten csak, akkor fogja előrejelezni, hogy mi fog bekövetkezni, ha ezt teszed, ha arra kéred őt, hogy mutassa meg. Másképp nem fog az életedbe avatkozni.

2015. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden pillanattal, minden cselekménnyel, eseménnyel amelyben részt veszel folyamatosan változtatod a jövődet. Képzeld el azt aki/ami ezt több milliárd ember esetén figyeli, jegyzi és változtatja. A legnagyobb kérdés: tudod miért? Mert én nem. Ennek a bődületes energiapazarlásnak nem lehet ésszerű oka, hogy létezzen.
2015. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen így van, de nem biztos, hogy Isten keze van a dologban.

A személyiség az, ami egy életre meghatározza az emberek sorsát.

Például ha már kisgyerekként agilis nyomulós hiperaktív, akkor felnőtt korában bele fog vágni bátran a dolgokba és valamilyen formában biztos, hogy nagyon ki fog tűnni még akkor is, ha nem a legjobbak a képességei.

Ezzel szemben ha már kisgyerekként visszahúzódó, akkor lehet akár egy zseni, de nem fog kimenni a nagyvilágba és odaállni a problémák elé, nem fog nagy vállalkozásokat alapítani, helyette inkább eldolgozgat a munkahelyén és utána csak otthon kuksol.

2015. nov. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, bizonyos embereknél érzem ezt. Van egy ilyen mondás, ami ezt jól kifejezi:


Addig jár a korsó a kútra, amíg el nem törik.

2015. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem mindenkinek vannak leckei, amit meg kell tanulnia. ha az elso esetben nem tanulta meg, egy ido mulva ugyanabban a szituacioban talalja magat. Erre gondolsz? De hol jelzi ezt Isten? Nem teljesen ertem. Ki tudnad fejteni?
2015. nov. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen a történelem ismétlésnél mondhatni igen erre

Az emberek meggyőződésesek mind egytől egyig csak valaki jobbra, valaki meg balra húz amelyik irányt jónak látja


A paranormális jelenségnél kérdés az, hogy saját sorsát ismerheti e az ember és kifejezheti úgy, hogy nincs fogalma róla tehát nem tudatos hanem tudatalatti megnyilvánulásról van szó?

2015. nov. 3. 12:29
 7/7 anonim ***** válasza:
A történelem nem ismétli önmagát, hanem hasonló (vagy annak tekintett) helyzetekben ugyanazon kérdéseket teszi fel!
2015. nov. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!