Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttál már szellemet?

Láttál már szellemet?

Figyelt kérdés
Vagy akármi "ilyesmit"? Ha igen, hittél benne előtte, és utána?
2010. aug. 2. 11:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Használd a keresőt.
2010. aug. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Még soha se láttam.:) De nem is akarok.. félek az ' ilyesmiktől' :)
2010. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Aha, úgy hívják hogy Casper.
2010. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem ... Nem hiszek benne... voltak furcsa dolgok hogy az ajtó csapódott és nyílt ki meg éjjel a redőny bolondult... De amikor kimentem semmit se láttam/hallottam... És nem hiszek azóta sem...

16/f

2010. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Nem láttam.
2010. aug. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát elég kevesen képesek erre. Érezni már annál többen. De a válaszom: nem.
2010. aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Láttam.
2010. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam de nem ugy ahogy gondolod!


Egyszer csak fényképezgetunk és megnéztem utána a képeket na az eggyik képen egy "szellemet" lehetett kiveni de ez csak a fények és árnyékok fura elhelyezkedése miatt volt

látható amugy szerintem nem volt ott semi mert "élőben" nem láttam csak a fényképen :S


És amikor alszok és felébredek akkor mindig meg recsen a tv vagy valami esetleg a butor mintha a "szellem" leult volna mellém és hogy észrevette hogy felkeltem gyorsan " elbujt" vagy nem tudom..xD


És egy csomom olyan jel ami "szellemre" utalnak:olyan hangok éjszaka aminek semmi oka nincs hogy legyen [tudom valaki ezt ugy magyarázza hogy a testnek a hőmérséklete változik és igy a térfogata is és emiatt recsegnek]


De lehet őrülten hangzik de ha valaki bebizonyianá a szellemek létét akkor nem lepődnék meg :D


Bocsi hogy ilyen hosszu lett..


15/F

2010. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
csak , hogy senki nem fogja bebizonyítani mivel ha lát is az is csak a SAJÁT agya szüleménye amit ugye más nem lát...
2010. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
igen láttam már, de általában inkább csak érzékeltem/érzékelem. főleg mióta annyira félek mindentől. azóta nem láttam semmit.
2010. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!