Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démonidézéssel kapcsolatban...

Démonidézéssel kapcsolatban vélemények ?

Figyelt kérdés
Vagy élmények ?

2021. márc. 6. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ezzel sose szórakozz, és itt úgysem kapsz normális sztorit, max csak kitalációkat.
2021. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Rossz,nem szabad.Ennyi a véleményem.
2021. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha valaki tényleg hisz az ilyen dolgokban figyelembe veszi a vele járó rizikót. Nem éri meg, hidd el, akik azt mondják igen megéri biztos nem lesz baj, azok vagy csalók és nem is hisznek igazán az ilyen dolgokban.
2021. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2021. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Ne csináld! Nagyon kérlek, ne is próbálkozz vele, még viccből se! Akár beválik, akár nem, akkor olyan dolgot szabadítasz magadra, amit nagyon nehezen tudsz majd levakarni magadról, ha egyáltalán sikerül.

Ha nem hiszel az egészben, kérlek akkor se csináld. Nem biztos, hogy bármi látványos fog történni, csak pl. több lesz a veszekedés, balesetek történnek, megbetegszel, rémálmaid lesznek, rossz lesz a közérzeted, különös hangokat kezdesz hallani, ingerlékenyebb leszel stb. Az idézés a legnagyobb hiba, amit ellehet követni. Gyakorlatilag te hívod be az életedbe, te adsz neki felhatalmazást. Szó szerint életveszélyes.


Őszinte leszek, szerintem már az ezoterikával való foglalkozás is veszélyes. Én hiszek a természetfelettiben, én is tapasztaltam már dolgokat és hallottam is történeteket, közvetlen, racionális gondolkodású ismerősöktől is, és az egész nagyon egybecsengő szerintem. Ha esetleg keresztény vagy, akkor legyen egyértelmű, hogy a Biblia határozottan tiltja a démonokkal való kommunikálást vagy bármi egyebet és nem véletlenül. Sokat olvastam régen a témában és határozottan mondom, hogy nagyon nem jó.

2021. márc. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Saját tapasztalataim, élményeim pozitívak. Egy volt negatív de mível tudom mi miért volt így azis különleges volt számomra.


Én szerintem aki azt írja, hogy borzasztó dolog meg, hogy tönkre teszik az életed azok valószínűleg csak filmekben láttak és hasonló véleményeket olvasgattak. Vagy pedig érdekelte őket ezért elkezdtek idézgetni és amikor bármi szokatlan történt pl.: Úristen mozog a függöny biztos démon wtf!!! hát ezeket nem lehet komolyan venni. Sok a beteg ember itt. Mint mondtam nekem egy örök épmények ezek a dolgok és jelenleg os pozitivan élem meg.

2021. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

"Sok a beteg ember itt. Mint mondtam nekem egy örök épmények ezek a dolgok és jelenleg os pozitivan élem meg."


Aha. Persze. Te vagy nem beszélsz komolyan vagy nagyon el vagy tájolva és meg vagy tévesztve. Nekem nem kellett próbálkoznom démonidézéssel, mivel mondjuk úgy, jók a megérzéseim, (ami nem kitaláció, nem beképzelem, hanem az évek során, többször is tesztelve lett ismerőseim által, akik nem hittek nekem), így többször is érzékeltem már démonok jelenlétét. És volt is olyan ismerősöm, aki próbálkozott a harmadik szeme nyitogatásával stb. ezós dolgokkal és olyanokat tapasztalt, hogy halálfélelme volt. Akkor hagyta abba az egészet, mivel rájött, hogy tényleg nem játék. És ő sem elmebeteg, nagyon is racionális ember, aki alapvetően mindenben kételkedik és nem is hitt korábban a természetfelettiben, mert azt mondta, ő soha nem tapasztalt semmit. Majd a különböző gurukhoz járt, előző életében utaztatták, meg jósnőnél járt stb., kíváncsiságból, hogy megnézze milyen és kifejezetten jó érzés volt. Mikor figyelmeztettem, hogy hagyja abba, mert ez nem jó, akkor azt mondta, nincs igazam, fogalmam sincs az egészről. Mivel neki Angyallátó, távgyógyító, agykontrollos stb. ismerősei lettek, akik sokkal jobban tudják, mint én. Azután, amikor megtapasztalta a nem túl kellemes dolgokat is, amikre előre figyelmeztettem, akkor abba hagyta és azóta ő is mindenkit figyelmeztet. És nem, nem csak a függöny susogását...

Ismeretlenül írok, nem tudom bizonyítani, hogy nem vagyok elmebeteg, de voltaképpen te sem. Viszont mindenkinek joga van tudni, hogy milyen területre téved. Véletlenül megláttam a kérdést és ha már láttam, akkor nem mehetek el mellette szó nélkül. A bűneim közé számítana, ha figyelmen kívül hagynám és nem figyelmeztetném a kérdezőt vagy azt aki valaha olvassa ezt a kérdést.

Az az érdekes, hogy az évek során úgy tapasztaltam, a jó és a rossz között mindig szabad akaratból kell választani, ezért mindig kapnak valahonnan az emberek előtte figyelmeztetést, hogy utána ne mondhassák, hogy ők nem tudták. Barátoktól, ismerősöktől, az interneten, az utcán... és utána vagy megszívlelik vagy figyelmen kívül hagyják, de onnantól az már saját döntés.

Ha valaki mégis letérne az útról, azt ajánlom imádkozzon és Istenhez forduljon, mert a legkétségbeejtőbb órában is Ő meghallgat minket. "Aki segítségül hívja az Úr nevét megmenekül." Róma 10:14 És ez nem üres frázis. Én is tapasztaltam, ismerősöm is tapasztalta és mások is.

Ezzel befejeztem az üzenetem, innentől mindenki maga dönt.

2021. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%
Próbáltam már párszor nem történt semmi, szóval már nem hiszek ezekben a dolgokban.
2021. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Ja gondolom ti mind kipróbáltátok és azért mondjátok hogy rossz

Kész röhej de komolyan...

Jó démonok is vannak

2021. okt. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%

https://www.youtube.com/watch?v=LPOqLcKAwcA&t=4s

Ne vedd kézpénzként a sok tudatlan f@szkalap hívők lebeszlő negativitásukat akik a horrorfilmekből okoskodnak és a mesekönyvükből.

[link]

ez az igazi sátánizmus!

2021. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!