Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Néha úgy érzem esténként,hogy...

Néha úgy érzem esténként,hogy fújja rám a levegőt valaki, vagy valami. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Néha ritkán esténkét érzem, hogy valami hideg lehelet vagy nem is tudom mit érzek a fülemnél és az arcom fele(hozzá teszem nagyon erős jéghideg érzést érzek még nyári meleg időszakban is+ egyedül alszom, és nem huzat és nem ablak alatt alszom.) Nektek volt már hasonló?

#természetfeletti #Jéghideg levegő
2021. ápr. 10. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
A levegő mozgása.
2021. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Röviden, tömören leírom: Volt már ilyen. Nem voltam itthon, anyum ezt nem tudta. Amúgy ő mesélte, hogy többször is rám szólt, hogy ne csapkodjam az ajtót, végül bejött a szobába, de sehol senki (írtam, hogy nem voltam otthon). És egy fuvallatot, szellőt érzett az arcán, olyan mint amikor gyorsan valaki elmegy hozzád közel. Leellenőrizte, huzat nem volt, sem ajtó sem ablak nem volt nyitva.
2021. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Valahol azt hallottam hogy ez a szellemek jelenléte
2021. ápr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, hasonlót én is éreztem már vagy épp azt, hogy körülöttem hirtelen nagyon hideg lett. Nyáron is ahogy írtad :)
2021. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"még nyári meleg időszakban is+ egyedül alszom, és nem huzat és nem ablak alatt alszom."

Feltételezem, hogy ágyban alszol, takaróval és párnával.

Feltételezem, te is észrevetted már, hogy az ember lélegzik.

Szóval: ahogyan kifújod a levegőt, az visszaverődik a párnáról/takaróról/falról/plüssállatról/stb. az arcodra.

2021. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az azért nem ugyanaz :D
2021. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!