Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az emberek miért hiszik azt,...

Az emberek miért hiszik azt, hogy vámpírok és vérfarkasok nem léteznek?

Figyelt kérdés

2022. dec. 9. 17:51
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
69%
Mert nem bizonyított, hogy léteznek, és semmilyen tény sincs ami a létezésükre utalna.
2022. dec. 10. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 Senior Séf ***** válasza:
28%
Az emberek miért hiszik azt, hogy vámpírok és vérfarkasok léteznek? 2022-őt írunk, vazze!
2022. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim válasza:
53%

Hú ezért még utáni fognak de mindegy.

Előre lerögeznèm hogy egyik táborba sem tartozom. Nem hinném hogy leteznenek de nem is zárom ki a lehetőséget hogy mégis. De elvileg Európában épp akkor terjedtek el a vámpír historiák mikor ép pestis volt és minimum a népesség felének volt valami mentális betegsége ami halluciancio is bele tartozott. Elég volt elultetni pár olyan dolgot amit az agyuk összefüggésbe tudták hozzni.

A vefarkasokra is van magyarázat. Mostanában is vannak olyan emberek akik farkas ak képzelik magukat. magyarul likantrópia.

2022. dec. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
70%
23: Van sok legenda ami legalább részben visszavezethető az adott korban meg nem magyarázható jelenségekre, de hát ez pont azt bizonyítja hogy ezek tulajdonképpen teljesen irreálisak nem? A modern kor előtt teljesen általános volt a hit, és különböző beszámolók nem csak vérfarkasokról hanem mindenféle más alakváltó emberekről, élőhalottakról, szellemekről stb.-ről. Itt vagyunk 2022-ben, már lassan minden sarkon kamera van még az erdőkben is vannak kamerával megfigyelt területek, tömegesen boncoljuk a halottakat, a legmodernebb eszközökkel tudjuk vizsgálni egyes halálesetek okait, az élők életjelenségeit, DNS-ét, és érdekes módon mégsem találtunk egy példát sem élőhalottakra, sem szellemjelenségekre, sem vámpírokra sem ezekhez köthető megmagyarázhatatlan halálesetekre, biológiai ismereteink szerint bármi ilyen alakváltás eleve lehetetlen, a vámpírizmus is egy biológiai lehetetlenség.
2022. dec. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
48%

Nektek nincs bizonyíték semmire, mert nem keresitek. Ha egész életben a gagyi mainstream materialista szekta agymosását olvassátok persze hogy gagyi világnézetetek lesz. Szeretitek a fideszt? Szerintetek jót tesznek nektek? Nem? Övéké az oktatás, képzeljétek el. Szerintetek fognak misztikát tanítani a népnek hogy a saját agymosását feloldja?

A saját logikátokat használjátok már, ne ismételgessétek amit a gagyi suliban belétek vertek.

2022. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
22%
Drágaságom, a fidesz ténykedése ELLNÉRE még nem segghülyék az emberek, ezért nem süllyednek odáig hogy az ezer éves babonákat valósnak véljék.
2022. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Életeim, álljatok le!


"2022-őt írunk, vazze!"


Annak, hogy milyen évet írunk nincs sok köze a hülyeség redukálódásához. Lehet nem hisz valaki valami "ezeréves babonában", de hisz abban, hogy az 5G agykontroll vagy a chemtrail sterillé teszi vagy hasonló.

Szóval szerintem ahogyan az életkornak, úgy magának a korszaknak sincs önmagában semmi érdeme.

Felesleges ezt írogatni, unalmas.


Maradjunk a vámpíroknál és a vérfarkasoknál.

Aki meg nem hisz benne vagy butaságnak tartja, az nem értem, hogy mit keres itt, a hülyék közt? Nem elég okos, hogy máshol bizonyítson és itt kompenzál? A gyengeség egyik jele, amikor valaki bántja a tőle gyengébbet.


Egymás minősítése és hülyézése nem tolerált. Megy érte a piros kéz.

2022. dec. 11. 17:43
 28/39 anonim ***** válasza:
62%

“ Aki meg nem hisz benne vagy butaságnak tartja, az nem értem, hogy mit keres itt, a hülyék közt? ”


Mondjuk azt hogy róluk szól a kérdésed, ezért lehet releváns a véleményük abban, hogy miért nem hisznek benne? Van aki hülyeségnek tartja, ez is egy válasz a kérdésedre akkor is ha nem tetszik. Amúgy meg mindenkit lepontozol aki nem hisz benne, akkor ha csak annyit ír, hogy nem bizonyított és kizárt az ismereteink alapján hogy ilyenek létezzenek. Szóval nem értem minek tetted fel egyáltalán a kérdést.

2022. dec. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
51%

#27

Ezek - mivel természettudományos módszerekkel igazolható (lenne) - nem hit kérdése. Ezeket bizonyítani kell. Bizonyította már valaki kétségbevonhatatlanul ezeket?

Látott már valaki vérfarkas csontvázat? Van valahol fogvatartva ilyen jószág? Miért nincs?

Mivel a vámpírkodás bűntett (lenne), kérdezem: ítéltek már el valakit e miatt? Ül börtönben ilyen lény? Miért nem?


Amíg ilyen kérdésekre nem kapok hiteles IGEN választ, addig nem tudom elfogadni a létüket.

Az, hogy "már háltam vele, de már elszaladt", "az ágyam alatt lakik, de idegennek nem mutatkozik meg", "az erdőben láttam", "a barátom/barátnőm is mondta...", ezek nem természettudományos kérdésekre nem válaszok.


És még valami:Hogy kerül az ember ide, mikor nem hisz ezekben? Hát a heti hírlevélben ez a kérdés is fel van sorolva, gondoltam, kell nekem is egy humoros 10 perc..., hát beleolvastam. :)

2022. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

"Mondjuk azt hogy róluk szól a kérdésed"


Róluk szól a kérdés és nem egymás minősítéséről. Az első oldalakon a legundorítóbb személyeskedések vannak teljesen indokolatlanul. Ha valaki csak ilyen stílusban tudja kifejteni a véleményét, az szerintem ne prédikáljon intelligenciáról.


"mindenkit lepontozol aki nem hisz benne"


Nem mindenkit. Viszont a többség nem a kérdésre válaszolt.


"Ezek - mivel természettudományos módszerekkel igazolható (lenne) - nem hit kérdése."


Ennyi erővel semmi sem hit kérdése, mert mindent kéne tudni bizonyítani természettudományos módszerekkel.

Viszont semmi nincs bizonyítva, ami hit kategóriába esik, de szabadutat kap a degradáció elől.

De mindegy, te legalább normális választ írtál.

2022. dec. 11. 20:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!