Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudnék ebből kigyógyuln...

Hogyan tudnék ebből kigyógyulni vègre?

Figyelt kérdés
30 éves, érett, felnőtt ember létemre, még mindig félek a szellemektől. 18 évesen még rettegtem tőlük, azóta jártam ezzel a dologgal pszichológusnál is, aki azért segített, csökkent a félelem, a rettegés, sima félelemmé szelídült mára már, de teljesen sajnos nem szűnt meg.(Egyébként angol, német szakos tanár vagyok, ha ez jelent valami támpontot a kérdéshez esetleg). Teljes sötétségben, vagy sötét, elhagyatott helyeken még mindig szorongok sajnos.

2022. dec. 11. 21:36
1 2 3
 11/21 Tudi333 ***** válasza:
Utolsó! Én úgy értelmeztem, hogy a sötétben IS a szellemektől fél! Amúgy jó amit írsz, végre valaki, aki tud valamit, de szerintem itt más lesz a titok nyitja! Mert igazad van, ha "csak úgy fél" a sötétben, de ha ott is a szellemektől, akkor más lesz.
2022. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Tudi333 ***** válasza:
8nak címeztem a fentebbit!
2022. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Tudi333 ***** válasza:
9es válaszra, igen, így van ez a kulcs! De emiatt még nem kevesebb senki, ő legalább keresi a megoldást, nem úgy mint sokan mások, akik olyan biztosak magukban és azt sem tudják milyen rendezvényen vannak.
2022. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolóknak. Én természetesen nem várok csodát senkitől, és a félelmem 12 év alatt jelentősen mérséklődött. Nem attól félek, hogy bántani fognak, ez igazából nincs bennem, inkább az van, hogy tartok attól, hogy egyszer meglátok egyet. Szerintem azt 100 százalékra senki nem jelentheti ki, hogy nem léteznek, azt sem, hogy igen, mert ha valaki "látott" is ilyet, az lehet, hogy csak hallucináció, érzéki csalódás volt, de kizárni azt aem lehet, hogy mégis csak valós a dolog. Bár keresztanyám azt mondta nekem, hogyha valamilyen fóbiám van, azt tőle örököltem. Ő még egy kis ártatlan, varangytól is retteg. Én attól például egyáltalán nem, nekem ez az egy fóbiám van, és igazából azt szerettem volna megtudni, hogy 30 évesen van-e még esély arra, hogy ez teljesen elmúljon nálam.
2022. dec. 11. 23:42
 15/21 anonim ***** válasza:
Végre megtaláltalak 👻👻👻👻👻
2022. dec. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lelki világgal, szorongással, gyenge idegrendszerrel függhet össze. Legalábbis nálam biztosan

Én is közel vagyok a 30hoz de a mai napig nagyon felek mindentől, horror, sötét, sötét utca, “szellemek” démonok, félelmetes emberek, szóval mindentől

Pedig én nem is hiszek annyira a természetfelettiben

Ez lelki eredetű, inkább pszichológus kellene továbbra is

2022. dec. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 NTBS ***** válasza:
Pozitív gondolkodás.
2022. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mért, ha meglátsz egyet, akkor mi van?
2022. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
62%
Egy szellemet látni kevésbé ijesztő, mint az a gondolat, hogy nem léteznek.
2022. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Bújj az asszony mellé, megvéd és megvigasztal. 😁
2022. dec. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!