Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egyszer majd fognak létezni...

Egyszer majd fognak létezni vámpírok, vérfarkasok, alakváltók, sárkányok és óriások?

Figyelt kérdés

Azt hiszem Terry Pratchett mondta azt, hogy ahhoz, hogy valami létrejöjjön először el kell képzelni vagy meg kell születnie a fantáziánkban (vagy ilyesmi).

Lehet, hogy az emberi faj a hatalmas képzelőerejével azért jött létre, mert ez a természet útja ahhoz, hogy olyan dolgok létrejöjjenek, amiket "egyszerűbben" nem tudna létrehozni?

Pl. vámpír csupán természetes úton nem jöhet létre, mert túl sok tényezőnek kéne összeállni hozzá. Viszont nem lehet azt mondani, hogy a hozzávalók nincsenek jelen szerte az élővilágban.

Az ember pedig hihetetlenül kreatív lény.

A jövőben esetleg létrehozhatunk természetfeletti lényeket, ezzel színesítve az univerzumot?

Bizonyos fantáziáink lehetnek akár a jövő emlékei is (akár reinkarnáció által)?

Mint pl. a Blindsight c. scifiben a vámpírok tulajdonságait használják fel az űrutazáshoz.

Szerintetek a jövőben hoznak majd létre az emberek vámpírokat, hogy egy űrutazó fajként funkcionáljanak vagy vérfarkasokat, akik katonák vagy testőrök lesznek?



2023. jan. 18. 16:17
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%
Az ok nélküli lepontozás szintén erkölcstelenség.
2023. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
80%

#20


Mármint kutatások alatt a konteós újságok és kamu tudósok maszlagait érted igaz?


Csak mert amennyire én emlékszem semmilyen bizonyíték nincs párhuzasom világok létezésére:D

Ami komolyan vehető, tényleg tudományos megállapítás az csak feltételezés mind. Vagy elmélet

2023. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

"Csak szólok, kérdező, hogy UlfOrmson idáig még nem írt."


Itt nem reagált. De:

1. A kategória egyik szkeptikusa.

2. Nem a kérdésre írt véleményt, hanem rólam formált véleményt. Ha ő nem kedves, akkor én miért legyek az? Nem vagyok keresztény, hogy kenyérrel dobjak vissza. A neve alapján pedig neki is tudnia kell, hogy mi a különbség egy keresztény és egy nem keresztény hozzáállása között.

3. Rendfenntartónak sem gondolom magam. Nem vagyok jó ember, hogy ilyen feladatok lássak el. Sokkal jobban vonzódok a káoszhoz és zűrzavarhoz. De lehet csak szimplán egy seggfej vagyok.

🤷


Na mindegy. Nem akartam senkit sem nagyon megsérteni. Lehet majd csak akkor fogok újra kommentelni, ha megnyugodtam, nehogy valakit megint megbántsak.

2023. jan. 18. 22:08
 24/40 anonim ***** válasza:
77%

22.

Nem, hanem a Nasa hivatalosan lehozott és kutatók általi lehozott felfedezéseket értem angol nyelven.

Magyarul ritkán olvasok ilyet vagy nézek róla dokumentációt.

Friss hír az is Maga, hogy feltételezhetően találtak féreglyukat, de még vizsgálják, valamint ezt már régebb óta is alapozzák, hogy vannak párhuzamos dimenziók, csak a rendes híreket kellene követni, nem a Titkok Szigetét.

Fekete " lyukat " (ami nem lyuk, hanem gömb alakú, de mindegy) is kicsiben generáltak már le a Földön, csak mondom, követni kéne a rendes híreket, mint hivatalos oldalak.

2023. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

"Az ok nélküli lepontozás szintén erkölcstelenség."


Ezt majd meséld azoknak, akik lepontozták a 12. válaszadót. Lenulláztátok, mert nem értett valakivel egyet.

Én pontoztam fel az előbb.


Ja igen, de nekem tényleg nincs túl sok erkölcsöm. Perelj be.

2023. jan. 18. 22:10
 26/40 A kérdező kommentje:
Valaki a 19. választ is lepontozta, de felpontoztam.
2023. jan. 18. 22:15
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, 22. vagyok, aki 12. is volt.

Köszönöm, de rendjén van ez, a hangnem az kifogásolható ott, de nem szeretem, amikor filmekre és nem rendes még akár Egyiptomig is visszanyúló gyökerekre alapoznak az emberek.

Mivel igen, a vámpírok kúltusza Egyiptomig is terjed és Kínáig is, de azért ide van röffentve a hülyeség, mivel félre van informálva az illető.

A hangnem nem a legjobb, de elmondom nem csillognak és szexik a vámpírok, hanem élőhalottak.

Bocs mán :D

2023. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez ok nélküli feltételezés volt.

Én még nem pontoztam őt. Nem tetszik, de egyelőre még nem akartam eldönteni, mit reagáljak rá. Mivel a pontozás visszafordíthatatlan, ezért azt szeretném, hogy már elsőre is megfelelően reagáljak.


Te meg legközelebb szerintem írd meg kicsit részletesebben, ha így reagálsz valakire, a neve alapján, hogy más is tudjon róla, miért vagy ilyen vele.

2023. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

"szerintem írd meg kicsit részletesebben"


Most még reagálok erre a témára, aztán hagyom.

Szerintem elég világos, hogy nem csak a nevére reagáltam így, hanem arra, hogy a személyemről formált meg egy véleményt. Nem vontam bele senki mást, de aki akarja, az elől nincs cenzúrázva, hogy mit írt.

Az ilyen beszólások mindig megölik a kérdést, mert az sugallja, hogy én elnyomom más véleményét. Miközben szerintem senkivel sem bunkóztam addig a pontig.

De ha rosszul látom és tényleg az jött le nem vagyok kíváncsi más véleményére (lehet), akkor majd aki jól látja esetleg leírhatja, hogy hogyan kell máshogy reagálni ilyenkor, hogy ne írják azt, amit Ulf írt.


Ez nem ilyen tudományos vita, hogy most esetleg nem tart be valaki valamilyen szabályt, csak egy ezos kérdés...

2023. jan. 18. 22:31
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Ezós kérdésnél sem jó dolog, ha a kérdezőt valamiben hiányosnak nézik.


Még egy dolog, amiről nem írtam: a jövő robotjai valószínűleg nem lesznek emberszerűek, esetleg csak a protokoll robotok. Nincs értelme, ez nagyon nem hatékony forma.

Ugyanígy a jövő állatai is célszerűen lesznek kialakítva, vagy funkcionálisan, és nem fognak vámpírra vagy vérfarkasra hasonlítani, ha nincs erre szükség.

2023. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!