Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen szellemidézős rituálék...

Milyen szellemidézős rituálék vannak amik valósak is?Lehetőleg egyedül szeretnem ezeket vegezni! (Aki élt át Paranormális Jelenséget az nyugodtan elmesélheti Ilyen történetekre Is kíváncsi vagyok:)

Figyelt kérdés

koszi elore Is a Valaszokat!

Ja meg DémonIdézős szertartást Is mondhattok!azt egyedül kell csinálni?:)



2023. máj. 6. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Szellemidézős rituáléhoz szellem is kellene.Ez kb. annyira életszerű mint esténként távcsővel ufóra vadászni...
2023. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz jó vége. De majd a saját bőrödön megtapasztalod akár egész életeden át utána.
2023. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Fiatal koromban megpróbáltam mindent megidézni, aztán beláttam hogy szellemek démonok nem léteznek.
2023. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De Léteznek!!!ezt a tudomány és a Biblia Bizonyitotta Csak ehez Gondolom bizonyára szakemberek kellenek!!!

nm egy normális ember nm képes ilyenre!azert nm mukodott!es sztem nalam is eu lehet a Problema

2023. máj. 6. 22:16
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem töltötted még be a 16 évet sem, de szellemet meg démont akarsz idézni, méghozzá egyedül? Eljutott már a buksidba, hogy ha tényleg léteznek ilyen dolgok, és te valamit elcseszel, akkor milyen következményei lehetnek?
2023. máj. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Amugy de!!!betoltottem!19vagyok csak ugy mondom nkd!!!
2023. máj. 7. 08:56
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy 19 éves vagy,de igazából ez csak egy szám,nincs nagy jelentősége.Simán letagadhatnál néhány évet...Aki a Bibliát mint tudományos művet említi az kb egy 15 éves értelmi szintjén lehet.
2023. máj. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nm említem a bibliát tudományosnak én csak azt mondtam,hogy a biblia és a tudomány is bizonyította egyszerre!!!talán elkéne olvasni rendesen és értelmezni amit írok akkor talán megértenéd amit írok!!!
2023. máj. 7. 09:13
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Te írtad egy mondatban a Bibliát és a tudományt...Az én szememben bárki,aki a bibliát említi,vagy hivatkozik rá-nem beszámítható.
2023. máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként meg:használj tudatmódosító szereket.A spirituális természeti népek-mint pl az indiánok-mind használtak bódító szereket.Miután kiütötték magukat azt láttak amit látni akartak-szellemeket,démonokat.Persze ettől a szellemek nem lettek valódiak,csak az agyuk hitette el velük.Dél amerikában a koka cserje volt a tuti anyag,az északiak nem tudom mit raktak a pipába,keress rá,próbáld ki-legrosszabb esetben egy életre zakkant maradsz.De igazából a Te életed,úgy cseszed el ahogy akarod.
2023. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!