Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kollégista vagyok és rengetegs...

XPatriK07x kérdése:

Kollégista vagyok és rengetegszer tapasztalok természet feletti dolgokat pl random lényeket látok meg hangokat hallok. Igaz párszor el játszottunk a szellemekkel meg a tudatalattival meg minden de egyre többet látom őket(folytatás a megjegyzésben)?

Figyelt kérdés
Egyszer régebben meghalt itt egy gyerek úgy hogy kiesett az ablakon és egy jó ideje az ablakon kívül vannak kéz lenyomatok úgy hogy a 4.en vagyok. Szeretnék tőlük megszabadulni mit tegyek?

2023. máj. 18. 22:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
A franya hallucinogenek
2023. máj. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%
Ez egyébként tényleg skizofrénia-gyanús, ha nem játszik semmi pszichedelikum a képben.
2023. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%
A szorongásodra ne az ezotéria rovatban keresd a választ, hanem a pszichiáternél. Ez nem skizofrénia, mert a skizofrénnek fogalma nincs, hogy amit hall, az nem a valóság. Ez szorongás.
2023. máj. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Persze hogy próbáltam már kívülről is le mosni meg minden meg nem szedek tudatmódosító szereket és ritkán iszom és nem szenvedek alváshiányban energia italt meg kondi terem után szoktam inni egyet hogy legyen kedvem ki menni kimenore és nem magától a kézlenyomatoktól akarok megszabadulni hanem ezektől a jelenségektől és köszönöm annak aki értelmesen kommentelt
2023. máj. 19. 15:29
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarsz megszabadulni tőlük? Miért hátra felé szeretnél 'haladni'?
2023. máj. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Szia írj rám
2023. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!