Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Éjszaka határozottan hallottam, hogy valaki bejön a szobaajtón és odalépked az ágy mellé, éreztem, hogy az ágy mellett áll és felém hajol. Nagyon erős félelemérzetem volt közben, mondhatni halálfélelemnek, annyira erős volt. Utána megpróbáltam magamban elküldeni úgymond, segítséget kérni, forgolódtam, odabújtam a barátomhoz, aztán lassan elkezdett elmúlni a félelem, és mintha lassan eltűnt volna az, aki felém hajolt. Nem tapasztaltam még soha hasonlót, mi lehetett ez? Nagyon sötét volt, ezért látni nem láttam semmit. Percekig tartott, nagyon féltem.

2023. máj. 20. 12:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szeretném hozzátenni, hogy reggel észrevettem a karomon egy karmolást, amit nem tudom hogy szereztem (nem azt mondom, hogy biztos az volt aki éjszaka figyelt, de furcsa azért)
2023. máj. 20. 12:11
 2/15 Grimfox ***** válasza:
87%
Az elején, amikor arra ébredtél, hogy valami bejön, akkor tudtál mozogni, vagy ledermedtél?
2023. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Hat ha ez nem alom lett volna vagy hallucináció akkor egyedi módon lenne bizonyítékod hogy léteznek paranormális jelensegek, szóval nyilván az első kettőből valamelyik
2023. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
12:18, nem igazán mertem megmozdulni mert féltem, de szerintem meg tudtam volna, de nem próbáltam
2023. máj. 20. 12:31
 5/15 Grimfox ***** válasza:
71%
Azért lett volna jó tudni, hogy tudtál e mozogni, vagy sem, mert a mozgásképességen kívül minden, amit leírtál alvási paralízisre utal. Így is lehetett az, persze, mert mindenkinél kicsit más, és más az idő, amíg nem tudnak mozogni.
2023. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2%
Ez kamu történet, kitaláció.
2023. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%
És ezt abból szűrted le, hogy...?
2023. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Egyértelműen alvási paralízis
2023. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Normális dolog az alvási paralízis? Soha nem tapasztaltam még hasonlót (felnőtt ember vagyok), biztos, hogy nem álmodtam. Mitől lehet ilyen?
2023. máj. 20. 18:25
 10/15 Grimfox ***** válasza:
70%
Normális, olyan tekintetben, hogy sokakkal előfordul, de ettől még pocsék élmény. Pontosan nem tudják, mi okozza, de a rendszertelen alvás, és stressz valószínű az okok között szerepel.
2023. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!