Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akik látják az angyalokat! Az...

Akik látják az angyalokat! Az angyalok fénylények? Azt gondolom, hogy ha testet materializálnak, akkor nézhetnek ki hasonlóan, mint egy ember, de eredetileg hogy néznek ki?

Figyelt kérdés
És ha fénylények, akkor a fényüknek van vmi formája? Pl fénygömb vagy fénycsík?

2023. aug. 21. 00:45
1 2
 11/20 Grimfox ***** válasza:
100%
Attól, hogy egy új ágazata jelenik meg egy létező hitrendszernek, az eredeti nem válik irrelevánssá. A buddhizmus sem tette irrelevánssá a hinduizmust, az iszlám sem befolyásolta a judaizmust, ahogy a kereszténység sem. A reformáció sem tette irrelevánssá a római katolikus vallást.
2023. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Dehogynem válik elavulttá a régi feligazság-halmaz, mikor megjelenik a teljes igazság. Lehet, hogy ez nagy tragédia sokaknak, de az igazság nem relativizálható. Nincs több verziója.


Angyalokat nem imádunk, mert bármi lehet, pláne, ha látványos, akkor gyanús.

2023. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Grimfox ***** válasza:
100%

Ki határozza meg, hogy az új az igazság, és a teljes igazság? Jézus? Mohammed? Siddhartha Buddha? Vagy a követőik? Vagy 800 évvel később néhány vallási-politikai vezető egy zsinaton?

Ugyanakkor abban egyet értek, hogy az angyalok imádata egyik vallásban sem szerepel, ahol jelen vannak. Az imádat mindig csak az istennek jár, a szolgáiknak nem.

2023. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13:az igazságnak nincs posztmodern valtozata, nincs pluralitása. Akinek van rá érettsége, az egyszerűen tudja. A világon valami 2 milliárd keresztény tudja. Ez egyszerűen spirituális érettség kérdése. Ha nem tudod, még meg kell érned rá. olyan,mint a szerelem, csak az tudja, aki benne van. Más meg hitetlenkedhet, megmosolyogja az ember.
2023. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Grimfox ***** válasza:
90%
Amiről te beszélsz, az egyszerűen a vallásos hit. Nagyjából ugyanennyi muszlim, és háromegyed ennyi hindu, és buddhista él. Mind úgy hiszi, amiben ő hisz, az a teljes igazság. De ez hit. Az igazság pedig nem hittől függ. És mindegy, hogy egy, vagy egymilliárd ember tudja, nem ez a bizonyíték rá, hogy ez az igazság.
2023. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Érdekes, hogy a sok mellébeszélés közepette, senki nem képes értelmezni egy egyszerű kérdést:


Akik látják az angyalokat!

Akik látják az angyalokat!

Akik látják az angyalokat!


Csak akik esetleg láthatnák, ők meg így jártak:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__123..

Ördögi kör.

2023. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem látom az angyalokat. A 2. válaszoló vagyok. Vagy 10 évvel ezelőtt olvastam egy diszlexiás, írni/olvasni nem tudó takarítónő könyvét, aki látja az angyalokat. Többek között ezt írta róluk: van minden ember mögött egy függőleges fénycsík, aki az ember őrangyala. Ez a fénycsík ,,kinyílik" és emberi formájú lény lép ki belőle. Nincs emberi formája az angyalnak alapból, de szívesen mutatkoznak emberként azoknak az embernek, akik képesek érzékelni őket. Ugyanis, ha emberként látod őket, akkor nem ijedsz meg tőlük.

Biztos olvastad az Evangéliumokban, hogy az angyalok első szava: ,,Ne félj!" vagy ,,Ne féljetek, örömhírt hozok."

2023. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15: neked minden vallásos hit ugyanolyan, mert te kívülálló vagy nem tartozol bele. Vaknak nehéz elmagyarázni a fényt, ezért nem folytatom tovább. Bizonygathatod tovább, hogy a fény az árnyék egy fajtája.
2023. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A bölcsességük a negyedik dimenzió tetejét súrolja. Jobban, mint itt harmadik dimenzióban a negyedik dimenziót pár nevesebb társunk, akik nagyon bölcsként vannak számon tartva. Szóval fénylények.


Én érzékelek, nem látok vagy hallok. Egyszer láttam angyalt véletlenül, amikor nagyon erős érzékelésre meditáltam. Kb 2 méternél nagyobb, ember arányos fényességet láttam.

2023. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már néhányukat, de én azt mondanám, hogy változó. Volt köztük fénylény, volt olyan, akinek emberi külseje volt, de olyan is, aki geometriai alakzatként jelent meg.
2023. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!