Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van még más paranormális...

Van még más paranormális ember is rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Aki nem hisz benne, az ne is válaszoljon.

Vannak emberek, akik érzik, látják, vagy hallják az ittmaradt lelkeket. Én egy ilyen vagyok. Én érzem őket, és pontos leírást is tudok adni róluk. Kicsiként nem tudtam miattuk aludni, de miután egy szakember "elküldte" őket, már nem volt semmi baj. Van köztetek is ilyen?



2023. aug. 17. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Te nem paranormális ember vagy hanem nemnormális. A mentális betegségednek az a szakirodalomban a neve, hogy skizofrénia. Megfelelő gyógyszeres kezeléssel a tünetek enyhíthetők vagy teljesen tünetmentesíthető.
2023. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
28%
Így van sajnos, Pataki Attila (UFO-hívő) agya sem tiszta szerintem, ez független attól, hogy ifjúkorom tisztelt személyisége, koncertjein is voltam, dalai is beégtek.
2023. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%

Kedves kérdező!


"Aki nem hisz benne, az ne is válaszoljon."

Persze.

Viszont hallottál már önbecsapásról? Így tökéletesen lehet védeni egy hazugságot.

2023. aug. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
17%

Nem ritka a gyakorin, hogy valaki kérdez, de csak olyan válaszokat hajlandó tolerálni, ami neki tetszik. Őt alátámasztja.

De akkor minek kérdez?

Felesleges.

Azt még megértem, valaki kérdez, kap sok választ, ami őt igazolja, és mondjuk megérte neki kérdezni, mert így már biztosabb önmagában.

De nem úgy, hogy előre kiköti, mit szabad válaszolni.

Ez olyan abszurd, mint amikor jön a vonat szembe és valaki befogja a szemét, mert akkor biztosan nem tarol le.

2023. aug. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Ki lopta el a zartosztaly kulcsat?
2023. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
31%
mi a cucc neve? kerek en isss
2023. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát én nemvagyok ilyen “parafenomén” DE

Én igazat adok a kérdezőnek

Ha nem tapasztaltam volna azokat a dolgokat amik velem/velünk történtek bizonyára rohadtul nemhinnék az efél dologban..,de nemígyvan..ez egy létező dolog és aki nem tapasztal ilyet az tejes mértékig hitetlen marad etéren amit én rohadtul meg is értek hisz ahogy mondtam énis azvoltam aztàn csakcsak megvàltozott a véleményem..

Szóval kérdező..igen vannak olyan emberek akiknek nemistudom..fejlettebb?az érzékük etéren

2023. okt. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Magam is ismerek vagy ismertem olyanokat, személyesen is, akik láttak, hallottak "ezt-azt".

De nekik a fejükön belül volt a probléma.

Konkrétan pszichiátriai esetek.

2023. okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

7vagyok

Az igen ezze is eggyezem,viszont én épelméjűvagyok

És akit tudok hogy ilyesmivel foglalkozik ő szintén

Ez egy olyan dolog mint mondtam..aki nem tapasztalja meg annak aztán esze ágába nem jutna hiteltadni egy ilyen megnyilvánulásoknak.

2023. okt. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
58%

Akik ilyesmivel foglalkoznak, többnyire anyagi haszonszerzés céljával hülyítenek másokat.

Akiket én ismerek és valóságtól elrugaszkodottak, mindegyik épelméjűnek tartja magát.

De biztos, hogy nem normális (nem részletezem jobban, de bizonyított).

Minden bolond szerint ő normális, mások hülyék, úgyhogy ilyen kijelentéseknek nem sok értelme van.

2023. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!