Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznének nálunk felsőbbrendű...

Léteznének nálunk felsőbbrendű lények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdekelne hogy mit gondoltok:

Szerintetek léteznek "démonok" vagy bármilyen rossz/jó felsőbbrendű lények nálunk?


Akik médiumnak mondják magukat,csak az agyuk képzelete lenne az egész,vagy csak hazudnak az embereknek?


Mostanában egyre jobban érdekel ez a téma,sokszor észlelek dolgokat amik furcsák és megmagyarázhatatlanok.

Előre is köszönöm a válaszokat :)



#szellem #mágia #démon #Halhatatlanok #Felsőbbrendűlények
2023. szept. 9. 10:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Elmúlástól mindenki retteg tény, de menny és pokol, hogy halál után hova kerülsz, az szerintem is félelembe tartás csak, mert hát akkor születésed előtt, honnan csöppentél a világra, a mennybe vagy a pokolba voltál még akkor is, az előtt is, mikor még a szüleid életet se adtak még neked akkor? -Hát nem. Hanem, mikor a szüleid a világra nem hoztak még téged, akkor az előtt sehol nem voltál se nem voltál még addig az ideig se mennybe se pokolba, hanem még addig te nem léteztél, és miután a szüleid a világra hoztak téged, úgy kerültél a földre..... Na akkor meg is fejtettük a dolgot, amig még születésed előtt nem voltál sehol még se mennybe se pokolba, mikor még meg sem születtél te még akkor még, akkor ezek szerint halál után sem kerül senki sehova, hanem csak mindenki megsemmisül.
2023. szept. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

#20

"vagyis a tudat nem hal meg"

Miért is?

A tudat csak megszűnik, nem meghal.


"Ha nem igy van és tévedek akkor meg az egésznek semmi értelme"

Minek nincs értelme?


"Abszolút semmi értelme mert leegyszerüsitve úgy néz ki hogy a semmiből lett egy ősrobbanás majd ami keletkezett a semmivé válik"

Szóval ha nincs ajándék az út végén akkor meg sem éri élni?

Na ez a vallás kára.


"Igy elvileg akkor jobb lett volna ha ez az egész meg sem történik."

Bocsáss meg, de te 10 éves vagy?

Az is jobb lett volna, ha a repülőgép nem zuhant volna le.

De csak lezuhat nem?


"Tehát se sötét se világos se fizikai se biológiai anyag.Röviden a semmiből lett valami ami a semmivé válik."

Na ezt egy tudós sem állítja.

Tessék utána olvasni az ősrobbanás elméletnek.

Szó sem esik nagy részt arról, hogy mi volt vagy lehetett előtte.

Ezzel saját tudatlanságodat mutattad meg.


"Hát ha igy nézzük nem lett volna jobb meg se születni?"

Mert volt benne választásod? XD


"Az hogy vagyunk de tudjuk hogy meghalunk és nincs utánna semmi nem igazságtalan egy kicsit?"

Azok akik vallásban vannak indoktrinálva, nekik annak tűnhet.

Szóval mi lenne, ha arra törekednénk, hogy egy jó világot hozzunk létre amiben mindenki szívesen élne?


"Minél idősebbek leszünk egyre többször felmerül bennünk az a gyötrő érzés hogy mi az hogy nem leszek."

Én nem tudom, de nem is érdekel.

Jól akarom érezni magam és másoknak segíteni.


"Mi az hogy megszűnik a tudatom ?"

Nem tudom, de írd le ha megtörténik.


"Én szerintem az igazság az hogy minden ember és az összes ateista is hiába titkolja retteg az elmúlástól."

Szerintem amiket felsoroltál ezek közül talán van 1-2 logikus gondolat, de úgy hangzik a kommented, mintha félnél és nem tudod mi lesz.

Szerintem ez a mese boldogságba ringat, hogy majd jobb lesz.

2023. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 kretens ***** válasza:
40%
22...Nekem akkor sem magyarázza meg senki azt az ellentmondást hogy ugye az a mai elfogadott válasz hogy az ősrobbanással kezdődött minden.Tehát az ősrobbanással kezdődött a tér az idő és az anyag.Ugye elvileg előtte nem volt semmi azaz próbálnak valamit keresni hogy valaminek lennie kellett.Na szóval akkor hogy is van ez?Kitalálták az ősrobbanás elméletet mert azzal emberi matematikával le lehet vezetnni modelleket lehet késziteni a lezajlott folyamatokról.Na de mi robbant fel?Hát ez az amire csak ötletelés van.Ha igy nézzük akkor az isteni teremtés is igaz lehet.Az idő csak nekünk biológiai entitásoknak létezik mivel rajtunk kivül az élettelen tudat nélküli anyag nem méri.Az éntudat a gondolkodás létrejöttére sincs magyarázat mint ahogy arra sem hogy hogyan lett az élettelen anyagból élő.Persze lehet itt mindenféle fehérjék meg aminósavak meg kezdetleges sejtmembránokkal pedálózni csak éppen maga a forma az első szekvencia kialakulására ami a legfontosabb nincs magyarázat.
2023. szept. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

#23

"Nekem akkor sem magyarázza meg senki"

Pontosan!

Hiszen ignoráns vagy a témával kapcsolatban.


"ugye az a mai elfogadott válasz hogy az ősrobbanással kezdődött minden"

Mit értesz a 'minden' alatt?

A lokális univerzumunk tuti, viszont nem tudjuk, hogy más is létezik ezen kívül.


"Tehát az ősrobbanással kezdődött a tér az idő és az anyag."

Nem feltétlenül.


"Kitalálták az ősrobbanás elméletet"

Szóval emberek csak kitalálták?

Semmi bizonyíték nincsen rá?


"mert azzal emberi matematikával le lehet vezetnni modelleket lehet késziteni a lezajlott folyamatokról"

Én inkább elérhető legjobb modellnek mondanám.


"Na de mi robbant fel?"

2023 van és még mindig ezt kérdezik az emberek xd

Tágulás barátom.


"Hát ez az amire csak ötletelés van."

Nincs ötletelés, mert a kérdés nincs jól formálva.


"Ha igy nézzük akkor az isteni teremtés is igaz lehet."

Tényleg?

Mi az a bizonyíték ami bemutatja, hogy egy isten és teremtés lehetséges?


"Az idő csak nekünk biológiai entitásoknak létezik"

Szóval ha minden ember meghalna holnap, akkor nem lenne korrózió?

Vicc kategória.


"élettelen tudat nélküli anyag nem méri"

Ez egy tautológia.


"Az éntudat a gondolkodás létrejöttére sincs magyarázat mint ahogy arra sem hogy hogyan lett az élettelen anyagból élő."

Ősnemzés vagy biogenesis alatt rákereshetsz, de tudom hogy nem fogsz.


"Persze lehet itt mindenféle fehérjék meg aminósavak meg kezdetleges sejtmembránokkal pedálózni"

Igen, azzal pedálóznak ami a legelső élet alapja.


"maga a forma az első szekvencia kialakulására ami a legfontosabb nincs magyarázat."

Mindent amit leírtál ebben a kommentedben, egy rohadt nagy ignoranciából fakadó logikai és érvelési hiba.

A 'god of the gaps' már lejárt.

2023. szept. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
30 - Talán azért, mert nem óvodás vagyok, hogy a százalékokkal foglalkozzak, mint te :D :D
2023. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

#31

Nem foglalkozok, csak érdekes megfigyelés.

Hogy még a legszélsőségesebb emberek sem értenek veled egyet.

2023. szept. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
32 - A privát üzenetedet még viccesnek találtam, itt most egy kicsit megsajnáltalak. Most ezt viccen kívül mondom. Milyen szomorú élet lehet az, ahol te mindig a többségnek akarsz megfelelni :(
2023. szept. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

#33

Oké, akkor beszéljünk erről.


Van róla elképzelésed, hogy mit nem szeretnek az emberek a kérdéseidben és válaszaidban?

2023. szept. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
34 - Persze, de ezt már privátban kitárgyaltuk. Ha nem emlékszel a válaszomra, vissza tudod ott keresni.
2023. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#35

Velem tuti hogy nem beszéltem privátban csibikém, nem tudom mit akarsz ezzel mondani.

2023. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!