Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznének nálunk felsőbbrendű...

Léteznének nálunk felsőbbrendű lények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdekelne hogy mit gondoltok:

Szerintetek léteznek "démonok" vagy bármilyen rossz/jó felsőbbrendű lények nálunk?


Akik médiumnak mondják magukat,csak az agyuk képzelete lenne az egész,vagy csak hazudnak az embereknek?


Mostanában egyre jobban érdekel ez a téma,sokszor észlelek dolgokat amik furcsák és megmagyarázhatatlanok.

Előre is köszönöm a válaszokat :)



#szellem #mágia #démon #Halhatatlanok #Felsőbbrendűlények
2023. szept. 9. 10:22
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
49%
36 - Húha, akkor nagyobb a baj a memóriáddal, mint hittem :D :D
2023. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

"Léteznek nálunk felsőbb rendű lények?"

Hát én sokáig hívő voltam, de aztán rájöttem, hogy az Isten csak az emberek fejében létezik, az emberek képzeletében, mert ki látta már itt a földön? Állt már valakivel szembe az Isten? Nem...

Jézust és Szűz Máriát se látták még az emberek, nem találkozott velük se senki itt a földön.

És a halálból sem jött vissza senki, szóval még szellemek se léteznek, legalábbis én szerintem.

Csak mindent kitaláltak régen az Istent, meg a halál utáni szellem életet a mennyt és poklot, de egyik helyről sem jöttek vissza emberek.

Szerintem csak régen kitaláltak mindenféléket, hogy az emberektől elvárhassák, hogy húzzák meg magukat az emberek, vagyis állítsanak magukon az emberek.

De én szerintem nem Isten az alkotónk, hanem az evolúció. Mert normális, hogy az emberek még nem látták az alkotójukat a földön még soha sem?

Meg szerintem a halállal való félelembe tartást a mennyországot és a poklot is csak kitaláltak ilyen mitológiákat, hogy eltudják várni a népektől, hogy állítsanak magukon.

De szerintem halál után nincs semmi, elporladunk és nem tudunk magunkról semmit végleg.


Az Isten és a halottak csak az emberek fejében, képzeletében léteznek csak, nincsenek szellemek meg az Isten helyett evolúciónak köszönhetjük az életünket.

2023. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!