Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megdöbbentő felfedezés: törpe...

Megdöbbentő felfedezés: törpe és óriás emberek mégis éltek a Földön – KÉPEK, VIDEÓ. Szkeptikusok erre mit láptek?

Figyelt kérdés

Denziovani óriásokról még sosem hallottam. Most a tudomány is bizonyította hogy óriások és törpék igenis léteztek!

Na erre mit léptek ? [link]



2023. szept. 22. 09:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
23%
8 vagyok, általánosságban írtam a válaszom. Nyilván tisztában voltam eddig is azzal, hogy éltek/élnek szélsőségesen magas és alacsony emberek.
2023. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
79%
Minek írsz ki egy nap öt szkeptikusoknak szóló kérdést? Mennyire kell ehhez frusztráltnak lenni? :D Neked miért baj az, hogy vannak, akik nem nyelnek be mindent, amit az interneten olvasnak?
2023. szept. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
23%

A bányász népek alacsonyabbak voltak mindig is. Ezek a törpék. A mitológiai történeteiben is a bányák S a bennük rejlő kincsek ásványok megszállottjai.


Az óriások többnyire a hegyekben éltek. (Tudtommal) Es a vízből jöttek. Ezek lehettek akár a skandináv vikingek is akik elég magasak voltak az akkori európai nepekhez képest. Csak nézd meg a régi magyar pereszthazat. Én pl lefejelem az ajtó felfat.

De hozzá viszonyithatod az akkori északi házak ajtajával.

Szóval az úgynevezett barbár óriások a korai vikingek lehettek. Vagy afrikai törzsek. Amik ez európai 155-165cm hoz képest a 180-210cm K magas.

De csak random számokat írtam.


Minden esetre a 20 cm különbség az már már sok is lehet főleg egy olyan embernek aki csak és kizárólag olyan ária környezetben nőföl ahol mindenki kb egy magas vele csak a nők alacsonyabbak egy kicsit.

Vegyük figyelembe ugye azt is hogy nem volt akkora a nemzetek közti keveredés mint manapság.

2023. szept. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%
Na mivan kérdező?? megkukultál? Holnap kérdezz ismét valami kukacságot amit mi szkeptikusok nem fogunk bevenni mint te.
2023. szept. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Az a vicc, hogy a cikkben teljesen normálisan leírták a méreteket.

E szerint a kérdező el se olvasta, amit idézett.

2023. szept. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Lápni nem szoktam.
2023. szept. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
83%
Menjel inkabb tanulni, nehogy megbukj a suliban!
2023. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

13 "A bányász népek alacsonyabbak voltak mindig is. Ezek a törpék. A mitológiai történeteiben is a bányák S a bennük rejlő kincsek ásványok megszállottjai."


Köszönöm a megerősítést! A Hófehérke történetében is a törpék mind bányászok voltak. Mindig a bányákhoz közeli erdőkben látnak törpét. Véletlen lenne? [link]

Rngeteg mitológia, történet, elbeszélés szól a törpékről a bányákban, mellettük levő erdőkben. A kobold, aki az aranyát a szivárvány tövében rejti el stb

2023. szept. 25. 12:05
 19/28 A kérdező kommentje:

14# "Na mivan kérdező?? megkukultál? Holnap kérdezz ismét valami kukacságot amit mi szkeptikusok nem fogunk bevenni mint te."


Azt hiszem az azelőtti hozzászólásodban meg is erősíted a tudományos linkekkel azt hogy léteztek ezek a törpék ill óriások, szóval ezzel magad is elismered, hogy utánanáztél.

2023. szept. 25. 12:07
 20/28 A kérdező kommentje:

10 "#8 Azért, aki nem egy kő alatt élt eddig, annak ezek nem új dolgok. Te meg a kérdező honnan a fenéből jöttetek? Valami gyülekezetből, akik szerint Ádám meg Éva az első emberek?



[link]


[link]



sok szkpetikusnak ez bizony új dolog!

2023. szept. 25. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!