Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hmm, te hiszel olyan természet...

Hmm, te hiszel olyan természetfeletti lényekben, amelyek nem léteznek?

Figyelt kérdés
2023. szept. 29. 10:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%
Kiengedtek, bukta a zárt osztálynak, szilvás.
2023. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%
Én szeretnék hinni, csak túl realista vagyok hozzá, viszont sokkal izgalmasabb, színesebb, érdekesebb lenne a világ, ha léteznének.
2023. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

A hit az nem feltétlenül valós. Azért van hogy az életet jobbnak lássuk. Isten vagy van vagy nincs.

Az a személy aki fent ücsörög a mennyben és szemléli a világot abban sokan hisznek de egyáltalán nem biztos hogy valós. Ellenben az Isten aki az élet magja. Mi miatt kialakult a földön az élet mégha mulandó is létezik és valós. Nem tudjuk mi miatt élünk mi az ami most életnek nevezzük az életet. De az a valami az Élet és nevezhetjük Istennek és tisztelhetjük ezért.

Én személy szerint ezt a létező nem létezőben hiszek!

Tagadni nem tudom a létét de a letet sem tudom 100%ba bizonyítani.

2023. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%
Igen, az unikornisokban!🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄
2023. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
14 - Na végre valaki normálisan válaszolt!
2023. szept. 29. 13:52
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

8# "a tudomány az tudomány, nem lehet hinni valamiben, amit tudsz, mert ha tudod, akkor már nem hiszed. Ha meg hiszed, akkor nem tudod, csak alaptalanul vagy valamire alapozva feltételezed."


De ha hiszel a tudományban, akkor sem a valóságban hiszel, hiszena tudomány csak a fejlődés egy állapotában igaz. Folyamatosan megdől és a régi tények elavulnak


"Attól, hogy a tudomány (mint egy elég széleskörű átfogó kifejezés) egy folyamatosan fejlődő dolog, attól még nem hit alapon működik, hanem valós információkon."


Most a tudomány nem hiten alapul, de ez folyamatosan megdől, mint ahogy eddig is tette és amiket régen igaznak állítottak mára már ben az. Ergo te is hiszel csak a dolgokban, ha a tudományban hiszel, mert az folyton változik.


Vágod?

2023. szept. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#16

"De ha hiszel a tudományban"

Mit jelent a hit szó?

Mert az hogy én hiszek pl. a tanároknak az nem ugyan olyan hit mint pl. egy unikornisba vetett hit vagy istenbe vetett hit.

Szóval kérnék tőled egy hit definíciót.


"akkor sem a valóságban hiszel, hiszena tudomány csak a fejlődés egy állapotában igaz"

Mely állapotában?

Szóval nincs jó információk a félvezetőkről? Vagy tudnál példát adni erre?


"Folyamatosan megdől és a régi tények elavulnak"

Amint több információ áll rendelkezésünkre, új tesztelhető modellek írnak amelyeket tesztelnek és hitelesítenek.



"Vágod?"

Szerintem te nem vágod.

2023. szept. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 HakapiszikMatyi válasza:
81%
Olyasmire gondolsz, mint a becsületes politikus? Elhiszem, hogy létezik...
2023. okt. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Én nem, de a vallásosak igen.Én teljesen másban hiszek!ilyen az emberi zsenialitás, a megismerés vágy és hát az emberi ostobaság ês hatàrtalan hülyesêg ami sokszor a hiten alapul!
2023. okt. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Deflohelp ***** válasza:
58%
Nem.
2023. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!