Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet a megmagyarázhatatlan...

Mi lehet a megmagyarázhatatlan dolgok hátterében?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik, hogy beköltöztem a páromhoz az albérletbe amiben lakik. Nem sokat tudunk az előző lakóról, a főbérlő kb. 5 éve vásárolta, párom 3 éve lakik benne. Egy régi panellakásról van szó. Párom mesélte , hogy mikor beköltözött leesett a tükör meg hasonlók történtek éjjel. Mikor beköltöztem nem vettem észre különösebben semmit. Ám azóta kisbabát várok, és ha éjjeles akkor nem tudok a lakásban megmaradni. Olyankor a szüleimnél vagyok. Kezdetben csak én tapasztaltam fura dolgokat.


- Leesett a mosdóban a tükör és szétrepedt.

-A konyhapultról “ elrepült” az ásványvizes palack ( üres) vagy 2 méterre a semmiből

- Éjjelente léptek, zörgés, kilincs csattogtatás, illetve régi üveges ajtónk van a hálószobán annak az ütlegelő hangja

- Olyan érzésem van mintha figyelnének folyton

- A szemem sarkából ilyen fehéres vagy nem is tudom milyen gyors suhanásokat látok nèha


- Talán ez a legdurvább : Mikor borotválkoztam volna a kádban, feküdtem ki volt készítve a borotva. Mellette az a műanyag védő. Egyszer csak elindult nagy sebességgel felém és az arcom mellett repült el. Felsikítottam és a párom bejött. Megtalálta a fürdő sarkában a műanyag tokot. Ő is megijedt. Majd mikor kiment, én lenyugodtam a samponok és tusfürdők egyesével potyogtak le a polcról. Megint sikítoztam és akkor látta ő is, hogy mi van. Azóta nem is szeretnék ott lenni ha tehetem.


Totál szkeptikus voltam de már nagyon parázok. Szerintetek ez mi? Hogyan lehet megszüntetni? Illetve miért van?


2023. nov. 26. 10:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Miért nem mentek el? Ha velem egyetlen ilyen dolog történne, azonnal elhúznék onnan.
dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A megmagyarázhatatlan dolgok az ismeretek hiányából fakadnak. Agyunk, érzékszerveink korlátai, technikai eszközeink hiánya miatt megmagyarázhatatlanok. A világot a véletlen működteti, ezért sok olyan esemény történik, amit nem lehet pontosan kiszámítani, vagy ami ritkán ismétlődik, ezért nem lehet elégséges adatot gyűjteni róla. Az idő és a tér méretei is korlátot jelentenek egy véges élethosszúságú lénynek. Szóval akárhogy fejlődik a tudomány, mindig lesz újabb és újabb, amit nem tud megmagyarázni. De ez nem jelenti azt, hogy létezik természetfeletti!
dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

(Kevesebbet igyál, és ne kábítószerezz! Hihi! Rögtön megszűnik minden megmagyarázhatatlan!)

Egyébként néhány magyarázat:


"- A szemem sarkából ilyen fehéres vagy nem is tudom milyen gyors suhanásokat látok nèha"

A feleségem nem nagyon mer vezetni, mert a látótere szélén ő is mozgásokat lát, és megijedve félrekapja a kormányt. Kivizsgálták, szemprobléma. Te is menj el szemorvoshoz. Valamilyen uszadék lehet a szemedben.

"-A konyhapultról “ elrepült” az ásványvizes palack ( üres) vagy 2 méterre a semmiből"

Kivetted a hűtőből, miközben kiöntötted, kicsit benyomtad. Ahogy felmelegedett, kipattant a benyomódás, és az lökte le - ezt saját tapasztalatból mondom.

A megmagyarázhatatlan zörgések:

Amikor beköltöztünk az új házunkba, mi is hallottunk fura zajokat. Egyszer még olyan furcsát is, mintha egy vaslábost húznának a járólapokon. Úgy 15 alatt ez egyre ritkább lett, mára szinte teljesen megszűnt. Az oka az alapok, a falak igazodása, a fa részek száradása és hasonlók. Másoktól is hallottam erről, nem egy ritka, különleges dolog.

Mindenre van magyarázat, szellemek, természetfeletti lények, események nincsennek.

dec. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
15 év alatt, most veszem észre, hogy kimaradt az "év" szó.
dec. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!