Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik a jelei annak, hogy...

Mik a jelei annak, hogy szellem van a lakàsban vagy körülöttem?

Figyelt kérdés
dec. 28. 21:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
51%

"Ha majd a szellem napvilága

Ragyog minden ház ablakán:

Akkor mondhatjuk, hogy megálljunk,

Mert itt van már a Kánaán! "


Ennyit a szellemkröl!:-)

dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
10 És mi köztudott még, hogy akik tagadják ezerrel a létezésüket, azoknak a hangja a leghangosabb a koventekben, és a legtöbbször alkalmazzák.. Ennyit a "nem léteznek szellemek" szövegről.
dec. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%
Én most nagyon sokat tanultam ezekből a válaszokból!!!
dec. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
85%

Tuti lepontoznak, de még sokan majd bolondnak is mondanak de médium vagyok.


10 éves koromban egy baleset miatt újra élesztettek.

Azóta érzem, néha látom, de még hallom is.


A szellemek lehetnek áldottak. Azaz jók.


Lehetnek elátkozottak, azaz gonoszak.


Lehetnek sokkoltak, akik nem tudnak szabadulni az itt léttől, mert ide köti őket egy olyan dolog ami lezáratlan maradt, vagy hirtelen távoztak és felsem fogták mi történt. Ők a kóborok.


Az áldottak azért járnak vissza mert érzelmileg a lelkül egy másik lélekhez kapcsolódik, és mellettük akarnak lenni, vigyázni az itt maradott szerettükre.


Ilyenkor a jelek alig vannak de vannak. Legálltalánosabban megérezzük a jelenlétüket, álmodunk velük. Nem mozgatnak tárgyakat nem láthatóak.


Az elátkozottak teljesen más.

Utalhat a jelenlétükre hideg érzése, hő csökkenés egy adott térben. Kihathat az egészségünkre szenvedély betegségbe hajszolhatnak. Mozgathatnak tárgyakat, poltergeist jelenséget is produkálva. Kopogás, zajok keltése, tárgyak ektűnése.


A sokkoltak nem okznak poltergeist jelenséget. Egyszerűen megjelenhetnek, szemünk sarkából láthatjuk őket. Érezzük a jelenlétet de nincs kellemetlen érzésünk. Legfőképp hejhez kötődnek.


A koborlók pedig semmihez. Nincsennek tudatában annak, hogy mi történt velük. Újra és újra átélik a pillanatot, őket csak elvétve érzékeljük.


Van még az olyan jelenlétek, amik soha nem voltak emberi testben.

Ezek lehetnek démonok, őrangyalok.


A démon a legroszabb. Jelenlétére utal a betegség, a használati tárgyak gyors romlása, ételek italok gyorsabb romlottsága. Kellemetlen bűz, ami megmagyarázhatalan, hirtelen hőesés adott pontra lokalizálódva. Erős poltergesit jelenséget okozhatnak. Megszálhatnak embereket, akik maguk sem tudják, hogy azok. De olyan dgokat cselekszenek ezek az emberek, amik nagyon sokak szenvedése kísérhet.

Mondok is egy erős példát. Hitler. Megszállott volt, egy olyan démona volt aki az egyébbként művészi lelket teljesen elfedte.


Az őrangyal pedig a lelket védi legdőképp. Vigyázz ránk, segít helyes döntésekben. Meghatározó döntések meghozatalában.


Renélem tudtam segíteni kérdező.


Na lehet le hülyézni. Szerencsére anonim oldal.

dec. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
15%
Na ennyit Magyarország jövőjéről...
dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%
#15 Mit keresel itt ebben a rovatban? Unatkozol?
dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
23%

@12


Bizonyítsd be a létezésüket!

dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
44%
Ha valaki bebizítja nekem, hogy létezik szellemvilág, túlvilág, és isten, akkor elhiszem ezeket. De egyenlőre ez senkinek sem sikerült 🤣🤣🤣
dec. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Elírtam és nem tudom hogy lehet javítani: bebizonyítja
dec. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Avair2010 ***** válasza:
Az egyik indok az, hogy nem tartozol a legbátrabbak közé. A másik meg az, ha túl sok piás üveg van körülötted, amikor magadhoz térsz. :P Na ez utóbbin pláne nem érdemes "vacognod" harmincegynéhány óra múlva. Boldog újévet egyébként hozzá!
dec. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!