Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan tudhatom meg mit...

Honnan tudhatom meg mit szeretne egy szellem aki a házunkban lakik?

Figyelt kérdés
Ahol lakunk egy családi ház egy kis faluban. 3 éve a miénk, felújítottuk, idén augusztusban költöztünk be. A ház 1970 körül épül, egy házaspár lakott benne akik mindketten idős korban kórházban haltak meg rákban. Aztán a házat 20 évig nem lakta senki. A kertünk alatt van egy kis darab föld, utána ortodox temető. Orosz katonai sírok és civil emberek sírjai is vannak benne vegyesen. A lény hamar tudtunkra adta hogy jelen van. Éjszaka a férjem és én arra riadtunk fel hogy nagy zaj van a konyhában mintha az edények a földre estek volna. Kiment a férjem és sehol nem esett le semmi. A gyerek szobában többször bekapcsolt a tv mire haza értünk. A férjem kislányának volt egy sapkàja ami világítani is tudott. Magától elkezdett villogni úgy hogy nem is volt rajta. A kislány egyszer ki kiabált a szobájából hogy Jöhetsz! Benyitottam kivel beszél azt mondta valaki kopogott az ajtón többször is. Mondanom sem kell mi nem kopogtunk. A kamrába tettem ma a zserbót tányéron felszeletelve. Tányér helyén sütemények egy része a földön. Nincs egér. Nem volt beleharapva sem. Egyszerűen le volt dobálva. Kezd elegem lenni. Szeretném kideríteni ki ez vagy legalábbis mit akar. Mit szeret e tőlünk. Mi a szándéka. Ezt hogyan tudnám kideríteni?

dec. 29. 21:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%
Ha meg akarsz szabadulni "tőle", hivass egy papot es vegezzen hazszentelest.
dec. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%
Követős azaz forgó kamerát felszerelhetsz, rakj ki szélcsengőket, vegyél babaőrt azt tedd ki, voki-toki is jó szokott lenni, hát kb. ezeket lehet megtenni. Én teljesen biztos vagyok benne hogy léteznek, ehhez kétség se férhet, viszont a rengeteg ál szellemhajhász lehúzza ezeknek a hitelességét, pedig itt magyarba is van fent egy híres videó, ahol szellemhangot rögzített egy túrázó csoport egy hegyes és fás területen!
dec. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
8%

10. Egely György ifjúkorom szemfényvesztője, sokszor szerepelt a TV-ben, újságokban. Akkoriban talán hittem is, nem is, de igazán nem hibáztatom magam, fiatalabb korban hajlamos az ember ilyen hülyeségek befogadására is. Ez valószínűleg természetes lehet.

Ma már természetesen nem veszem komolyan, főleg mivel több tapasztalatot szereztem megbomlott elméjű emberekkel is, Egely Györgyöt sem tartom már normálisnak. Van ilyen agyi lebomlás sajnos, ő is nyilván nagyon komolyan veszi magát, nem tehet róla. Ez ilyen betegség, elszakad az ember a valóságtól és ez az állapot idővel már csak egyre romolhat, soha nem javul.

Nem ugyanaz, mint amikor én tapasztalatlan fiatalként azt sem tudtam, higgyek neki vagy sem. Abból én "kinőttem", de ilyen sérült agyműködést nem lehet kinőni, sajnos.

dec. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%

Én a páromnál lakom és a mi házunkban is voltak/vannak néha hasonló jelenségek és szintén egy temetőre épült. Ez lehet egy szimpla véletlen egybeesés is, de akár szellemek ki tudja, hogy mi létezik is mi nem.

Szerintem ignoráld ezeket a jelenségeket, majd idővel elmúlnak.

dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék úgy nyugodtan szexelni és wc-zni úgy hogy mindig figyelnek.
jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a Facebookon a Fekete terem csoportban kérj segítséget. Ott biztos többet tudnak, Paxel készítette a csoportot.
jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!